Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Pozvánka na veletrh Hobby do Českých Budějovic


Letošní 21. ročník veletrhu Hobby v Českých Budějovicích má stejně jako v předchozích letech velmi šikorý záběr, a tak nikoho nepřekvapí, že se zaměřuje na tento mix odvětví:

nářadí a zařízení pro hobby a zahradu, rostliny a semena, stavebnictví, vytápění, klimatizace, ekologie, komunální a úklidová technika, zařízení a vybavení bytu, domu, potřeby pro domácnost, elektrické spotřebiče, vaření a kuchyňské potřeby, hračky, modelářství, potřeby pro sport a volný čas, chovatelství, propagační a dárkové předměty, textil, oděvy a doplňky.

Otevírací doba veletrhu:
středa – sobota od 9 do 18 hod
neděle od 9 do 17 hod

Vstupné:
plné: 90 Kč
zlevněné: 50 Kč
školní: 20 Kč
rodinné: 190 Kč

Odborný program, kulturní doprovodný program, přesný počet a katalog vystavovatelů je k dispozici na oficiálních stránkách veletrhu.

Náš stánek najdete v pavilonu T1!Do Českých Budějovic se za vámi chystá znalostmi nabitá dvojice odborných konzultantů – Vendula Babáková a Leoš Ťuík.

Přijeďte si pro radu, nechte se inspirovat, popovídejte si s námi o vašich stavitelských plánech a odneste si katalog Rodinné domy 3D 2012 za 130,- Kč (běžná prodejní cena 199,- Kč), DVD zdarma, zajímavé poznatky a informace, nebo si rovnou vyzvedněte hrubý náčrt vašeho budoucího domova.


Zeptejte se