Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Den otevřených dveří v rodinném domě DEKHOME 24Dovolujeme si Vás pozvat na den otevřených dveří do ukázkového domu firmy KLEOS stavební s.r.o, který je postavený v Ostravě-Svinově (ulice Bratří Sedláčků 459). Den otevřených dveří proběhne ve středu 19. 10. 2011 od 9 do 17 hodin.

Akce je určena jak pro všechny zákazníky, kteří zvažují výběr stavební společnosti pro svůj rodinný dům, tak pro ostatní, kteří mají zájem o profesionální konzultace v souvislosti s klasickým provedením zdění. A dále také pro všechny, kteří se chtějí něco dozvědět o nízkoenergetickém konstrukčním systému DEKHOME, ktreý představuje dřevěnou variantu rodinných domů.

Dřevodomky DEKHOME disponují tradičními výhodami, vyplývajícími zejména z povahy použitého materiálu. Jedná se především o bezkonkurenční rychlost výstavby, kdy se její průměrná doba pohybuje kolem 3 měsíců od zahájení montáže po předání klíčů. Zcela mimořádná je i energetická úspornost, díky níž můžete ušetřit až desítky tisíc za vytápění. Neopomenutelnými výhodami jsou i ekologická šetrnost a citelné úspory při vnitřním uspořádání domu.

Každý zákazník navíc získá malou pozornost ve formě dárku. Malé občerstvení je rovněž zajištěno.

Doporučujeme Vaši návštěvu!

Prohlédněte si VIDEO, které mapuje výstavbu domu.

Více informací o ukázkovém domě DEKHOME 24 získáte na této adrese.


Zeptejte se