Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Pozvánka na konferenci Svépomocí.cz na For Arch 2015


 

Startujeme v pátek 18. 9. 2015 ve 14:00 hodin na veletrhu FOR ARCH.

Na příkladech projektu domu, který iniciativa Svépomocí.cz staví v rámci projektu Svépomocí ŽIVĚ, se podíváme na konkrétní detaily a jejich odlišnost v obou typech projektové dokumentace. Nevíte, co je dokumentace pro provedení stavby? Neměli jsme možnost vidět na vlastní oči srovnání obou dokumentací pro jeden a ten samý dům? Přijďte se přesvědčit o výhodách a nevýhodách prováděcí dokumentace na konferenci Stavba a rekonstrukce svépomocí 2015. 

Přednáška Ing. Martina Bartka

Náš projektant Ing. Martin Bartek ze společnosti G SERVIS CZ má pro posluchače připravenou ukázku 10 zásadních rozdílů mezi projektovou dokumentací určenou pro získání ohlášení stavby nebo stavebního povolení a dokumentací pro provádění stavby.

Kromě výše zmíněné přednášky se dozvíte, jaké jsou nejčastější chyby při zateplování. Pavel Tesárek se živě podělí o svůj příběh ze stavby prvního domu svépomocí. Zjistíte, co se stane s cihlou plněnou minerální vatou, když do ní naprší. Povíme si, jak postupovat při hledání pozemku a ušetřit až stovky tisíc korun, i na co si dát pozor při plánování místností v budoucím domě.

Vstupenka se slevou je pro vás k dispozici na http://konference.svepomoci.cz/sleva/.


Zeptejte se