Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Představujeme HLAVNÍ CENU – nový Ford Focus Kombi


Nehraje se v žádném případě o jen tak obyčejný vůz, protože FORD FOCUS KOMBI má dravý a aerodynamický design. Navíc využívá důmyslné technologie pro bezpečí i komfort posádky, stejně jako technologie Ford ECOnetic, která ho činí úspornějším a šetrnějším k životnímu prostředí.

Nový Ford se pyšní nedostižnými jízdními vlastnostmi a dalšími vymoženostmi, z nichž jedna umožňuje snadné využívání vozu také ženám-řidičkám. Proč? Protože má v rámci nadstandardní výbavy zabudovaného parkovacího klienta, který pomáhá díky čtyřem čidlům vyhrát všem řidičům souboj o vměstnání se do vymezeného prostoru.

Základní specifikace Fordu Focus Kombi:
Typ motoru: 1.6 Duratec Ti-VCT 77 kW/105 k 5 st. Manuální
Barva a čalounění: speciální lak karoserie RED CANDY s černou látkou RACK

Vůz je doplněn o výbavu na přání:

  • sada 16" kol z lehkých slitin
  • prémiová středová konzola s loketní opěrkou
  • podlahové velurové rohože
  • automatická dvouzónová klimatizace
  • vnitřní zpětné zrcátko s automatickým zatmíváním
  • parkovací asistent, umožňující podélné parkování bez změny směru řidičem
  • zavírání oken dálkovým ovladačem

Celková cena s výbavou na přání: 550 000 Kč.
Buďte připraveni objevit zcela nový Focus. Možná navždy změní vaše automobilová očekávání.


Ford Focus kombi dodala společnost AMB Praha – autorizovaný prodejce vozů FORD, Severní 321, 252 25 Ořech – Praha západ,
tel.: 234 234 111, www.fordamb.cz

Přímo v autosalonu bude po dobu konání soutěže vystavený právě vůz Ford Focus Kombi v poutavé barvě Candy.

Fascinující exteriér
Fascinující provedení přední části vozu, nízký profil a dramatické linie vytvářejí štíhlý, aerodynamický tvar, který hladce proráží vzduch s minimálním odporem. Výsledkem je lepší dynamika a nižší spotřeba paliva.


Moderní interiér
Zcela nový Focus se pyšní nezaměnitelným interiérem ve stylu leteckých kokpitů. Esteticky ztvárněná a intuitivně rozvržená středová konzola dává všechny hlavní ovládací prvky, přístroje a informační displeje na dosah ruky. Materiály vysoké kvality a pečlivé dílenské zpracování pak spolu s nastavitelným barevným odstínem vnitřního osvětlení vytvářejí uvolněnou a příjemnou atmosféru.


Aktivní parkovací asistent
Aktivní parkovací asistent vám pomůže zaparkovat do řady podélně stojících vozidel s nepřekonatelnou lehkostí. Zapněte ho, jakmile spatříte vhodnou mezeru 1,2x délka vozu, a když okolo ní projíždíte (rychlostí nižší než 15 km/h), ultrazvukové senzory ji změří a zjistí tak, zda je dostatečně velká. Počítač potom ovládá volant, zatímco na vás zůstane jen obsluha pedálů a řadicí páky. Pozoruhodné je, že systém si „pamatuje“ mezery až do vzdálenosti dvou aut dozadu.

Sportovnější světlomety
Dynamický design světlometů dodává zcela novému Fordu Focus dramatický, sportovní vzhled. Za tímto inovativním stylem se skrývají vysoce účinné bixenonové světlomety s LED světly denního svícení.

Zadní LED světla
Zadní světla s technologií LED zabíhají až do boků karoserie a svým tvarem připomínají žraločí ploutev. Vyznačují se dynamickým vzhledem a mimořádnou výkonností.

použité fotografie jsou ilustrační

Kam dál?


Zeptejte se