Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Premiéra veletrhu For Pasiv 2013 proběhla úspěšně


Premiérový 1. ročník veletrhu For Pasiv 2013 ukázal návštěníkům, jak mohou ušetřit na účtech za vytápění, ale také jak mohou získat státní dotace za úsporné technologie. Vysoká návštěvnost akce prokázala, že hlavní téma přitahuje pozornost odborníků i široké veřejnosti. Souběžně s tímto veletrhem probíhaly v areálu PVA EXPO PRAHA výstavy STŘECHY PRAHA a SOLAR PRAHA.

Naše expozice měla výhodnou pozici, která přispěla k tomu, že můžeme shrnout výstavu slovem úspěšná. Prodali jsme pár desítek nových katalogů Rodinné domy 2013, získali jsme přes 50 kontaktů a vážných zájemců o projekty rodinných domů. Chvílemi byl náš stánek doslova obsypaný lidmi, kteří si museli kolikrát vystát frontu na odbornou konzultaci. Přestože se jednalo o exhibici zaměřenou na pasivní projekty, lidé se nás často ptali na klasické zděné projekty a také na dřevostavby. Se zodpovězením dotazů nasměrovaných na dřevostavby nám velmi pomohla Iva Najmanová z firmy NATUR HOUSE, s.r.o.

Kdo na nový veletrh zavítal, mohl se mj. zúčastnit také konference na téma "Jak se staví pasivní dům". Ta čítala sérii odborných přednášek na témata jako např. Ekonomika provozu bytových domů, informace o dotačním programu Nová zelená úsporám či případové studie ze zahraničí. Centrum pasivního domu pak připravilo semináře "Stavíme pasivní domy a bydlíme v nich".

Oficiální tiskové zprávy se jistě postupně objeví na webu For Pasiv 2013.

Pokud jste zmeškali veletrh For Pasiv, nezoufejte a vyražte na veletrh Dřevostavby 2013 do pražských Holešovic
ve dnech 21. - 24. 2. 2013
. Více informací o veletrhu najdete v naší aktualitě nebo na oficiálních stránkách.


Zeptejte se