Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Přijďte na FOR PASIV


1. veletrh nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb.


Ušetřete 20%!
Na výstavě již k dispozici nový Katalog 2013 s veletržní slevou.


Termín: 6. – 9. 2. 2013
Místo: PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 – Letňany

Nadchla vás myšlenka na energeticky nenáročný nebo zcela soběstačný dům? Přijďte si popovídat o rodinných domech G SERVIS!

Naše nabídka obsahuje velké množství projektů rodinných domů, které jsme vyprojektovali jako nízkoenergetické. U těchto domů je stejně důležité vaše pohodlí, ekonomika provozu a ekologie, a jsou tak připraveny pro blízkou i dalekou budoucnost vás i vašich dětí.

Nový veletrh FOR PASIV představí aktuální problematiku nízkoenergetického stavění.
Termín 6. až 9. února 2013 by neměl uniknout nikomu, kdo hledá čerstvé informace z oblasti energeticky šetrných budov. V těchto dnech proběhne v ČR jediný veletrh specializovaný na výstavbu, provoz i rekonstrukci těchto staveb – FOR PASIV. „Vyšli jsme vstříc současnému vývoji ve stavebnictví směřujícímu ke snižování energetické náročnosti budov. Zároveň reagujeme na trendy v české i evropské legislativě, která úspory energie jednoznačně podporuje. Věřím, že nás první ročník zájmem vystavovatelů i reakcemi návštěvníků přesvědčí o tom, že se jedná o perspektivní oblast,“ vysvětluje Martin František Přívětivý, ředitel obchodního týmu FOR PASIV.

Více informací na www.forpasiv.cz


Zeptejte se