Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Přijďte na veletrh DŘEVOSTAVBY 2013Ušetřete 20%!
Na výstavě k dispozici nový Katalog 2013 s veletržní slevou.

VSTUPENKA ZDARMA
Vygenerujte si zde svoji elektronickou VIP vstupenku zadáním kódu: DEKTRA1KIBTU.

8. MEZINÁRODNÍ VELETRH DŘEVĚNÝCH STAVEB, KONSTRUKCÍ, MATERIÁLŮ A ÚSPOR ENERGIÍ

Termín: 21. - 24. 2. 2013
Místo: PRAHA - HOLEŠOVICE

Ani na prestižním veletrhu DŘEVOSTAVBY 2013 nebudeme chybět. Společný stánek s DEKTRADE a.s. - divize DEKWOOD bude pro Vás otevřen od čtvrtka do soboty v čase 10.00 – 18.00 hodin, v neděli od 10.00 do 16.00 hodin.

Podtitul veletrhu DŘEVOSTAVBY 2013 zní 8. mezinárodní veletrh dřevěných staveb, konstrukcí, materiálů a úspor energií. Přesně to také můžete v Holešovicích očekávat. Veletrh DŘEVOSTAVBY 2013 poskytne ucelený přehled o situaci na trhu, seznámí s novinkami či novými trendy, umožní najít informace o konkrétních cenách a produktech. Získáte kontakty na architekty, kvalitní stavební firmy, dodavatele dřeva ve všech podobách, dřevozpracujících strojů, veškerého potřebného nářadí – prostě všeho, co dnes k oboru kvalitních a energeticky nenáročných staveb patří.

Souběžně s veletrhem DŘEVOSTAVBY 2013 proběhnou i další tradiční veletrhy – veletrh moderního vytápění, klimatizace, výroby a distribuce energie MODERNÍ VYTÁPĚNÍ a veletrh krbů, kamen a designového vytápění KRBY A KAMNA. Ani tentokrát nebudou chybět obory oken, dveří, stínění, podlahových krytin či izolací.

Objednejte si na zákaznické lince 236 160 333 bezplatnou konzultaci přímo na stánku a obdržíte nový Katalog 2013 ZDARMA.

Více informací na www.drevostavby.eu


Zeptejte se