Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Přijďte za námi na Pardubickou stavební výstavu


Ve dnech 1. - 3. 3. 2012 mají příznivci výstav jistě v kalendářích zapsanou 17. Pardubickou stavební výstavu, kterou hostí Výstavní a společenské centrum IDEON Pardubice. Výstava je určena pro všechny, kteří chtějí stavět, rekonstruovat, zařizovat byt nebo rodinný dům.

Jedná se o největší východočeskou přehlídku stavebních materiálů, technologií, služeb a novinek ve stavebnictví, na které bude mít prezentaci 210 vystavovatelů. Mezi touto početnou skupinou firem nemůžeme chybět, a tak bude mít právě na této výstavě premiéru náš mobilní stánek, se kterým budeme následně putovat po dalších exhibicích.

Prezentovat se na výstavě celkově budou:

- výrobci stavebních hmot - zdící materiály, betonové výrobky
- dodavatelé stavebních prvků - okna,dveře, zárubně, oplocení, zábradlí, dřevěná schodiště, omítkové směsi, stavební chemie, zateplení, tepelné izolace
- výrobci ekologických prvků - čistírny odpadních vod, ekologické nádrže
- dodavatelé úsporných způsobů vytápění - tepelná čerpadla, sluneční kolektory, fotovoltaické články, různé typy kotlů apod.
- stavební firmy zabývající se komplexní realizací staveb
- firmy řešící dodatečné hydroizolace zdiva a objektů různými technologiemi
- firmy které se zabývají truhlářstvím a kovovýrobou
- realitní kanceláře
- stavební spořitelny

Přijeďte si za námi pro radu, načerpat inspiraci, popovídat si o Vašich stavitelských plánech a odneste si katalog Rodinné domy 3D 2012 za 199,- Kč, zajímavé poznatky a informace nebo hrubý projekt Vašeho budoucího domova.


Tiskovou zprávu k Pardubické stavební výstavě si přečtěte po kliknutí.

Více informací o výstavě můžete sledovat na webu.


Zeptejte se