Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Projekt KAPA získal ocenění v anketě TOP DOMY 2012!


V úterý 13. března 2012 se Jiří Maňák, obchodní ředitel společnosti G SERVIS, zúčastnil slavnostního vyhlášení výsledků 10. ročníku prestižní a respektované ankety TOP DOMY 2012. V průběhu večera získaly cenu téměř dvě desítky domů v různých kategoriích. Anketu, stejně jako v předchozích letech, pořádal časopis DŮM&ZAHRADA a jeho vydavatel, společnost HomeDeco SMP a.s., ve spolupráci s agenturou Café Bohemia.

Čtenáři časopisu, webových stránek a další zájemci o obor rodinný dům rozhodli v internetovém hlasování o čtyřech držitelích titulu TOP DŮM. V kategorii do 130 m2 zvítězil náš projekt KAPA, který je součástí projektu Ytong dům.

Dům KAPA získal od veřejnosti nejvyšší počet hlasů v kategorii „Domy s podlahovou plochou do 130 m2". Kapa je dům menší velikostní kategorie, který je nejvíce vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek. Skvěle zapadne do dvoupodlažní okolní zástavby. Místnost v přízemí může sloužit jako pracovna nebo třeba pokoj pro hosty. Dům je možné v případě potřeby podsklepit.

V galerii pod článkem najdete pár fotografií z této slavnostní události, jejíž součástí bylo mj. také předání poukazu výhercům individuálního projektu zdarma, o nichž si můžete přečíst více v jiné aktualitě.


Zeptejte se