Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Rigips akce: Tmel Rifino Top za 1 Kč


Společnost Rigips, výrobce moderního stavebního systému, nabízí odborné i laické veřejnosti nejpropracovanější internetový obchod specializovaný na prodej sádrokartonu a příslušenství.

Srdcem obchodu je přehledný kalkulátor spotřeby materiálu a ceny, který rychle spočítá, kolik sádrokartonových desek a příslušenství budete pro daný prostor potřebovat. Kalkulátor funguje i na tabletech a chytrých telefonech.

AKCE

Ke každým osmi zakoupeným sádrokartonovým deskám s technologií Activ´Air získáte 5 kg tmelu Rifino Top za 1 Kč.


Akce platí jen do konce února.

V e-shopu společnosti Rigips se zorientujete velmi snadno a rychle. Přehledná horní lišta v sobě zahrnuje několik sekcí, od kalkulátoru přes prodejce až po kontaktní údaje. V sekci Kalkulátor si vyberete kategorii, pro kterou chcete spotřebu sádrokartonových desek spočítat (příčky, předstěny, podlahy, podhledy, podkroví, omítky). Po zadání celkové výměry prostoru a typu konstrukce obdržíte výpočet spotřeby sádrokartonových desek, profilů, tmelů a dalšího příslušenství včetně cenové kalkulace. Celou objednávku poté takto můžete obratem zaslat do stavebnin, které jsou zároveň i partnerem e-shopu, a budete jen čekat na termín vyzvednutí materiálu.

Technologie Activ´Air je moderní a unikátní řešení pro zkvalitnění ovzduší v interiérech. Díky speciální složce Activ´Air obsažené v sádrokartonových deskách Rigips je neutralizován formaldehyd, který se nachází všude kolem nás (v kobercích, nábytku, cigaretovém kouři atd). Formaldehyd může způsobovat nepříjemné zdravotní potíže, například bolesti hlavy či oslabení imunity. Technologie Activ´Air formaldehyd neutralizuje na dobu minimálně padesát let.

Více informací naleznete na www.rigips.cz/eshop.


Zeptejte se