Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Rigips eKalkulátor


Rigips eKalkulátor je jedinečný online pomocník pro suchou výstavbu. Snadno a rychle si spočítáte materiál, který pro svou stavbu ze sádrokartonu potřebujete. Získáte výpis materiálu, potřebné množství a cenu na ověřené systémové řešení doporučené výrobcem – od desek přes profily, příslušenství, šrouby, tmely či omítky. Pokud nevíte, jakou konstrukci zvolit, kalkulátor Vám doporučí nejvhodnější řešení dle zadaných parametrů (vlhké či suché prostředí, akustika, mechanické vlastnosti apod.)

V eKalkulátoru vyberete, jakou konstrukci potřebujete, zadáte plochu v m2 a je to! Ve výsledné kalkulaci si navíc ještě můžete některé položky libovolně měnit za alternativně nabízené.

Rigips připravil v eKalkulátoru i novinku – možnost zaslání kalkulace na e-mail. Ta přijde jak v pdf, tak v editovatelné xls tabulce. Své kalkulace si tak můžete uložit pro další využití. K hotové kalkulaci Vám zašleme navíc i kalkulace další s námi doporučenými materiály – deskami s vyšší přidanou hodnotou a vylepšenými užitnými vlastnostmi. Díky tomu získáte rychlý přehled o rozdílu cen proti původní kalkulaci.

Když kalkulaci dokončíte a nejste si něčím jistí, můžete buď zavolat na naše Centrum technické podpory, nebo tlačítkem „Konzultovat kalkulaci" odeslat kalkulaci našim kolegům, kteří se Vám ozvou a rádi Vám pomůžou.

Z eKalkulátoru můžete pokračovat rovnou do eShopu, kde si Vámi spočítané zboží rovnou objednáte u některého z distributorů po celé ČR.

Kontakt

Technický servis
Telefon: 220 406 606
Mobil: 724 600 800
E-mail: ctp@rigips.cz
www.rigips.cz


Zeptejte se