Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Rozhovor s Robertem Mikešem, marketingovým ředitelem divize WEBER


Zkuste stručně charakterizovat a oborově zařadit systémy Weber.
Naše společnost vyrábí a dodává materiály a systémová řešení pro různé typy staveb, a to jak pro rekonstrukce, tak i novostavby. Dáváme přednost systémovým řešením, kdy nevyrábíme jen jeden produkt, ale celou skladbu navzájem odzkoušených komponentů v segmentu řešení povrchových úprav staveb, ale i podlahových hmot či systémových řešení do vlhkých prostor. Dále také investor či realizační firma naleznou v segmentu sanace celou řadu dalších systémových řešení. Umíme systémově navrhnout skladby i pro železobetonové konstrukce v oboru inženýrských staveb.

Připravili jste nějaké novinkové produkty pro stávající či nové zákazníky? Došlo k inovacím prodejních bestsellerů?
Chtěl bych upozornit zejména na novou generaci pastovitých omítek weber.pas aquaBalance. Tato omítka reguluje vlhkost na povrchu fasády. Je bez biocidů, čímž šetří naše životní prostředí. Díky unikátní technologii je přirozeně odolná vůči tvorbě řas a zaručuje pěkný vzhled fasády po delší dobu.

Jelikož stále klademe důraz na kvalitu provádění zateplovacích systémů, tak budeme dále komunikovat a vysvětlovat tzv. jednokrokové řešení při realizaci základní vrstvy, která se provádí plošným zatlačením skleněné síťoviny do stěrkové hmoty. K tomuto účelu jsme inovovali lepicí a stěrkový tmel weber.therm klasik – LZS 710. Tento tmel to i díky své větší zrnitosti zcela umožňuje a v zásadě nutí toho, kdo s ním pracuje, aby ho nanesl v požadované tloušťce a následně se zatlačí armovací skelná tkanina.

Co chystáte v roce 2015?
Opět připravujeme oblíbenou příručku pro stavebníka s názvem Rádce, školení realizačních firem a prodejců stavebních materiálů a v neposlední řadě i uvedení některých dalších novinek. Všechny novinky budou obsaženy v katalogu a dále komunikovány prostřednictvím našich stránek www.weber-terranova.cz včetně dalších mediálních aktivit a školení.

Jaké služby od vás mohou zákazníci očekávat a co je jejich přínosem?
V tomto ohledu nabízíme zákazníkům velmi širou škálu různých možností. I v tomto případě jsou společnými jmenovateli přehlednost, jistota a garance vysoké kvality. Už samotné každoroční aktuální vydání, v našem oboru unikátní, publikace Rádce, která je navíc zdarma, je příkladem těchto snah. Množství dalších užitečných informací i možností si sami pohrát se svými představami, najdou zákazníci na našem firemním webu. Kromě toho jsou tu užitečné odkazy, nabízíme ale i možnosti individuálních konzultací. Jinými slovy, je toho hodně a doufáme, že přístup našich zaměstnanců, na jejichž fundovanosti si již tradičně velmi zakládáme, uspokojí každé přání.
Již ke standardům jistě patří naše aplikace pro vizualizaci fasád, kde si může každý vyzkoušet na našich webových stránkách svoji barevnou představu, a to buď na předem nastavených typizovaných stavbách, nebo v dalším programu s využitím vlastní fotografie.

Spolupráce s G SERVISem je zajímavá nejen díky vzájemnému partnerství, ale plynou z ní výhody také GS zákazníkům. O jaké jde?
Jde zejména o to, že jsme pro zákazníky připravili v projektech navržené odzkoušené materiálové skladby a také jde o rychlou dostupnost našich výrobků a řešení včetně případné konzultace na stavbách.

V rámci České republiky tedy nabízíme dostupná, kvalitní a sofistifikovaná řešení, která ve spolupráci s kvalitním dodavatelem projektové dokumentace vytváří řešení podporující vysokou kvalitu, šetřící čas i investiční prostředky.

Jakým způsobem komunikujete a propagujete vaše produkty/služby? A jak se s Vámi mohou nejsnadněji spojit zákazníci?
Nejjednodušší je podívat se na naše webové stránky www.weber-terranova.cz, či poslat svůj dotaz na info@weber-terranova.cz. Na kanále YouTube se budoucí stavitelé mohou seznámit třeba i s video postupy, které jim dovolí prostudovat, jak se co dělá.

Chcete něco vzkázat stavebníkům, kteří již budují nebo mají v plánu stavět?
Správně navržené materiálové řešení od projektanta je základem správné volby, avšak je nutné ho aplikovat a přizpůsobit podmínkám stavby.
Stavebníkům přeji především hodně štěstí a odvahu, aby se stavět nebáli, protože jak říká i naše publikace Rádce:„Každý problém má své řešení a u nás nemusíte chodit pro radu daleko. Naší dlouholetou ambicí je pomoci všem stavebníkům, kteří se na nás obrátí, s vybudováním hezkého, šťastného a ekologicky zdravého domova.“


Zeptejte se