Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

S tiskárnou Océ ColorWave 560 stavíme plnobarevný svět


Tiskový systém Océ ColorWave 650 je nástupcem úspěšného modelu Océ ColorWave 600, který využívá přes 3200 firem po celém světě. Tento systém představuje řešení pro velkoformátový černobílý i barevný tisk v jednom. Při tisku využívá patentovou technologii Océ CrystalPoint® společnosti Océ, jež zajišťuje trvalé a vodostálé výtisky s ostrými liniemi, vynikající kresbou detailů a hladkými plochami. Veškeré projekty, které od nás dostanete, budou kvalitními výtisky, které jsou konzistentní bez ohledu na čas a použitý stroj, působí jedinečným hedvábným dojmem na pohled i na dotek, nezávisle na typu použitého média.

Systém Océ ColorWave 650 je nejproduktivnější, všestranný, velkoformátový systém na trhu. Umožňuje tisk černobílých i barevných výtisků rychlostí až 225 výtisků formátu A1 za hodinu Tiskárna pojme až šest rolí médií, výtisky vycházejí suché, oříznuté na požadovanou velikost a připravené přímo k použití. Díky volitelné online skládačce lze připravit různě složené balíčky dokumentace a tisknout přímo ze stolního počítače. Jde o chytrý způsob, jak tvořit svět plný barev.

Snadná obsluha

Tento systém zjednodušuje rutinní úlohy, šetří čas a zajišťuje kvalitní tisk napoprvé. Umožňuje nadefinovat až pět šablon kopírování a skenování s nejběžnějšími nastaveními. Poté stačí jen stisknout zelené tlačítko a systém se postará o finální přípravu. Ať již tedy kopírujete, skenujete nebo tisknete, pro dosažení správných výsledků vše nastavíte pouhým stiskem tlačítka.

Pohodlné nebo produktivní online skládání

Díky plně integrované jednotce jednoduchého skládání Océ 2400 můžete okamžitě vyzvednout barevné či monochrematické kresby včetně prodloužených výkresů. Skládání šetří čas a zabraňuje pomačkání kreseb. Místo manévrování s několika velkoformátovými tisky vznikne dobře uspořádaná hromádka. Úzká jednotka skládání umožňuje jednoduché skládání 100 mm panelů pro efektivní výrobu map.

Pokud spojíte zařízení Océ ColorWave 650 se skládáním zařízení Océ 4311, můžete automaticky skládat velkoformátové výtisky, které lze hned používat. Kompletně složené dokumenty lze snadno vyzvednout z výstupního pásku. Kromě standardních programů skládání si můžeme sami vytvořit vlastní programy, které nám do budoucna poskytnou vyšší flexibilitu. Volitelně lze využít jednotka s vyztužovací páskou. Je zde možnost nainstalovat rozšířenou skládací jednotku, která dokáže uspořádat až 150 dalších složených výtisků A0.

Udržitelný rozvoj

Zařízení Océ ColorWave 650 představuje řešení pro trvalé a zdravotně nezávadné pracovní prostředí. Díky jedinečné technologii Océ TonerPearls®, která využívá tonerové perly, je tento systém dokonale čistý. Nevytváří jemný prach, je bez zápachu a při likvidaci je objem odpadu minimální.

Naše společnost ocenila jako jedna z prvních firem výše uvedené přednosti nového modelu ColorWave 650 a zařízení využívá od letošního jara. Naši zákazníci nepochybně uvítají přidanou hodnotu vysoce kvalitního a barevného tisku všech dodaných projektů.


Zeptejte se