Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Sháníte garážová vrata a máte rozpočet kolem 20 tisíc Kč?


Sekční garážová vrata KRUŽÍK na míru

Sekční garážová vrata (vždy o síle 40 mm) vč. kvalitního pohonu, ovladače, montáže a 15% DPH!! Akce platí od 15. 3. 2016 do odvolání. Cena od 19 500 Kč!*

Platí pro vrata se všemi druhy panelů ze standardní nabídky v kterémkoli odstínu dle vzorníku RAL (kromě metalických barev) a v imitacích dřeva zlatý dub, tmavý dub a mahagon. Akce se vztahuje i na ostatní imitace dřeva, kovů a barevné fólie.

Rozměry akčních vrat jsou až do šířky 3 000 mm
a výšky 2 250 mm!**

Vrata KRUŽÍK jsou vyráběna vždy přesně na míru!
Tradiční český výrobce více než 20 let na trhu. Certifikovaná kvalita ISO 9001:2008.

Vrata v této jedinečné akci jsou vyráběna přesně na míru pro otvory do šířky 3 000 mm a výšky 2 250 mm. Je možno si vybrat libovolný typ standardně dodávaných panelů. V rámci této akce lze dodat i vrata s jakoukoliv imitací dřeva nebo barevnou fólií, které se vyrábí metodou kašírování. Jako jediný výrobce na trhu máme vlastní kašírovací linku, díky které jsme schopni vrata vyrobit vždy přesně podle požadavků zákazníka, ve vysoké kvalitě a rychlém termínu dodání. Nově je možno za cenu bílé použít panel lamela woodgrain s lakovanou imitací dřeva zlatý dub nebo tmavý dub. Tyto lakované panely však nejsou zcela identické s panely s fólií zlatý dub nebo tmavý dub. Vrata KRUŽÍK mají vždy zateplené sekce o síle 40 mm, což zaručuje výborné tepelně-izolační vlastnosti. Pro tuto akci je nutné nadpraží minimálně 200 mm. Všechna vrata v rámci této akce jsou vybavena kvalitními pohony, které poskytují dostatečnou sílu pro opakované otevírání a díky nimž se vrata pohybují velmi tiše. Ke každému pohonu je zdarma dodáván jeden dálkový ovladač.

Všechna akční vrata jsou opatřena hliníkovým štítkem s logem o velikosti 117 × 42 mm.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

* Pro vrata do šířky 2 500 mm a výšky 2 160 mm platí následující: cena 19 500 Kč je doporučená cena pro koncového zákazníka včetně pohonu, ovladače, montáže a 15% DPH pro jakýkoliv panel v bílé barvě a pro vybrané panely v barvě antracit RAL 7016 a lakované imitace dřeva zlatý dub a tmavý dub. Pro provedení ve fólii zlatý dub, tmavý dub, mahagon a barva dle vzorníku RAL (kromě metalických barev) je doporučená cena pro koncového zákazníka 21 990 Kč. Pro ostatní imitace dřeva, ušlechtilých kovů nebo barevné fólie je doporučená cena pro koncového zákazníka 24 790 Kč.

** Pro vrata do šířky 2 750 mm a výšky 2 250 mm platí následující: cena 21 790 Kč je doporučená cena pro koncového zákazníka včetně pohonu, ovladače, montáže a 15% DPH pro jakýkoliv panel v bílé barvě a pro vybrané panely v barvě antracit RAL 7016 a lakované imitace dřeva zlatý dub a tmavý dub. Pro provedení ve fólii zlatý dub, tmavý dub, mahagon a barva dle vzorníku RAL (kromě metalických barev) je doporučená cena pro koncového zákazníka 22 990 Kč. Pro ostatní imitace dřeva, ušlechtilých kovů nebo barevné fólie je doporučená cena pro koncového zákazníka 26 790 Kč.

** Pro vrata do šířky 3 000 mm a výšky 2 250 mm platí následující: cena 22 790 Kč je doporučená cena pro koncového zákazníka včetně pohonu, ovladače, montáže a 15% DPH pro jakýkoliv panel v bílé barvě a pro vybrané panely v barvě antracit RAL 7016 a lakované imitace dřeva zlatý dub a tmavý dub. Pro provedení ve fólii zlatý dub, tmavý dub, mahagon a barva dle vzorníku RAL (kromě metalických barev) je doporučená cena pro koncového zákazníka 23 990 Kč. Pro ostatní imitace dřeva, ušlechtilých kovů nebo barevné fólie je doporučená cena pro koncového zákazníka 27 790 Kč.

Tyto doporučené ceny neobsahují dopravu a vícepráce.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Garážová a průmyslová vrata KRUŽÍK
S více než 20 lety působení na trhu je společnost KRUŽÍK s.r.o. dnes již tradičním výrobcem sekčních garážových vrat, průmyslových vrat a bran. Česká rodinná firma bez cizího kapitálu má bohaté zkušenosti s výrobou a obchodem na domácím i evropském trhu, což je řadí mezi největší středoevropské producenty vrat a bran. Garážová i průmyslová vrata vyrábí vždy přesně na míru. Díky tomu dokážou precizně vyplnit každý stavební otvor téměř jakéhokoli tvaru a rozměru.

www.kruzik.cz


Zeptejte se