Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Soutěž o individuální projekt od architekta zdarma!


Sníte o tom, že jednou budete žít v domě podle vlastních představ?Udělali jste již první krok, pořídili si pozemek, ale nevíte, jak dál? Nechte to na nás!

 Ve spolupráci s partnerskou redakcí časopisu Dům a zahrada jsme pro Vás spolu s naším architektem připravili, jakožto největší dodavatelé projektů rodinných domů na českém trhu, projekt na míru včetně osazení domu na pozemek a průkazu energetické náročnosti budovy (ENB).

 Máte takto jedinečnou možnost využít novinku společnosti G SERVIS, která od 1. 1. 2012 nabízí zpracování individuálního projektu rodinného domu za 44 900 Kč v jednotné ceně po celé ČR s termínem dodání 22 pracovních dnů! Tato cena obsahuje konzultace a návrh architekta, projekt osazení domu na pozemek a průkaz energetické náročnosti budovy, který potřebujete pro zahájení stavebního řízení.

 Výherce získá vlastní, originální a na míru ušitý projekt rodinného domu v hodnotě 44 900 Kč.

 Jak se zapojit do soutěže:

a) soutěžit můžete od 13. 12. 2011 do 19. 2. 2012,
b) na e-mail projektzdarma@homedeco.cz pošlete fotografii pozemku, na kterém chcete postavit dům,

c) v e-mailu popište, jak by měl Váš dům vypadat, co od něj očekáváte, vysvětlete své speciální požadavky.

Fotografie vítězné parcely s popisem Vašeho domu snů bude uveřejněna v čísle 4/12 časopisu Dům a zahrada, které vychází 13. 3. 2012. Předání ceny proběhne současně s vyhlášením ankety Top Domy (termín a místo budou včas upřesněny).

Specialisté ze společnosti G SERVIS CZ následně s výhercem domluví podrobnosti.

 Kdo vyhrává:

Vítězem se stane majitel parcely, který pošle do soutěže fotografii svého pozemku a nejzajímavější popis svých představ o budoucím domě. Výherce vybere porota složená ze členů a spolupracovníků redakce časopisu Dům a zahrada a architekta společnosti G SERVIS.

 Podmínky účasti:

Účastníkem soutěže se může stát každá fyzická osoba s trvalým bydlištěm v České republice starší 18 let, která vlastní stavební parcelu, se kterou se soutěže účastnila. Další podmínkou je využití zpracování individuálního projektu zdarma do 2 měsíců od předání výhry.

 Výherce musí prokázat při převzetí výhry, že je majitelem stavební parcely, což provede výpisem z katastru nemovitostí. Pozemek se musí nacházet na území ČR.

 Výherce se zavazuje, že umožní redakci časopisu Dům a zahrada a společnosti G SERVIS přípravu reportáže z průběhu stavby a návštěvu výsledného domu včetně pořízení foto a video dokumentace. Pokud si soutěžící nepřeje zveřejnit, kde se parcela a dům nacházejí, redakce bude toto přání respektovat.

 Další ustanovení se řídí Všeobecnými marketingovými podmínkami na této adrese.  

 Zeptejte se