Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Soutěž o světlovod s firmou VELUX


Plánujete koupi projektu rodinného domu a jste soutěživý typ? Zapojte se a zkuste štěstí v losování o 1 ks světlovodu VELUX TWR 014 za 8.990 Kč bez DPH (10.878 Kč vč. DPH).

Princip soutěže

Nakupte některý z uvedených projektů do konce roku 2016 a budete zařazeni do slosování o uvedený světlovod Velux. Losování vítěze a vyhlášení výsledků proběhne v lednu 2017.

Do losování budete zařazeni, pokud si vyberete z této nabídky rodinných domů:
Alfa 1, Alfa 1 Plus, Alfa 2, Atrium, Albert, Bungalow 5, Bungalow 70, Bungalow 94, Eden, Fasthome 1, Hit 1, Hit 1 Plus, Hit 2 Plus, Iris, Limit, Luna 1, Luna 2, Malorka, Nemo, Savana, Sirius, Sirius Plus, Talon, Topik, Uno 2, Uno 3, Uno 4

Prosvětlete si domov! Světlovod VELUX se díky přizpůsobitelnému tubusu s vnitřní odrazivou fólií vyhne všem překážkám a přivede denní světlo do každého koutu Vašeho domova. Výsledkem jsou světlejší a příjemnější obytné prostory.

Užívejte si měnící se denní světlo

Díky přirozenému dennímu světlu vaše vnitřní prostory ožijí tak, jak by se to s žádným svítidlem nepodařilo. Zažijte tedy měnící se světlo jednotlivých ročních období a denních dob všude tam, kde máte světlovod VELUX.

Přirozené světlo všude tam, kde je střecha

Světlovod VELUX můžete přidat kamkoli, kde je mezi stropem a střechou maximálně 6 metrů. Vstupní haly, kuchyně, koupelny, ložnice, pracovny – jedinou překážkou je Vaše představivost!

Vylepšený design zkracuje dobu instalace

Nová generace světlovodů VELUX je od základů přepracovaná a přibyla řada vylepšení, díky nimž je montáž rychlejší a snazší. Díky flexi-klik systému pro jednodušší a rychlejší spojení jednotlivých dílů tubusu ušetřítu až polovinu času montáže.

Světlovod TWR

Vlastnosti výrobku:

  • Určený pro šikmé střechy s profilovanou strešní krytinou do výšky profilu 120 mm
  • Horní čtvercový rám s tvrzeným 4 mm sklem a samočistící úpravou
  • Pevný tubus s odrazivostí světla až 98 %
  • Délka tubusu od 1,0 do 1,7 m s možností prodloužení do 6 m pomocí prodlužovacích dílů
  • Stropní difuzer v designu EdgeGlow s plastovým rámem a dvojitým akrylátovým sklem


Více informací najdete na www.velux.cz.


Zeptejte se