Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Spočítejte si cenu podlahy s CEMEX Xperts


Lité podlahy

Vývoj stavebních technologií a postupů se nevyhnul ani podlahovým materiálům, které musí splňovat náročná kritéria na rovinatost, spolehlivost a rychlost realizace. Navíc musí být plně kompatibilní s moderními technologiemi, jako je například stále oblíbenější podlahové topení.

Vyberte si podlahu, kterou potřebujete:

  • Anhydritové podlahy jsou vhodné pro většinu interiérových podlah, od bytových domů až po sportovní haly či rozsáhlé administrativní prostory.
  • AnhyLevel Thermio je podlahový potěr s vysokou tepelnou vodivostí, který je speciálně vyvinutý pro podlahová topení.
  • Cementový potěr CemLevel je samonivelační cementový potěr, který lze použít i v trvale vlhkém prostředí.
  • Pěnobeton je ideálním podkladem pro aplikaci dalších vrstev včetně litých anhydritových a cementových podlah.

Realizace litých podlah s CEMEX Xperts

Ve fázi, kdy se dostáváte k realizaci lité podlahy, máte za sebou úctyhodný kus cesty za vaším vysněným bydlením. Zvážili jste všechna pro a proti a vybrali ten správný stavební materiál pro váš projekt. Zbývá vybrat realizační firmu, ověřit její odbornost, získat reference.

Pravděpodobně už jste si ověřili, že bez kvalitních řemeslníků se může realizace vašeho záměru změnit v noční můru. Cena za podlahovou konstrukci, která v domě zahrnuje izolační vrstvu, cementový nebo anhydridový potěr a dnes obvykle i podlahové vytápění, přitom není zdaleka zanedbatelná. Přitom už víte, že za nejnižší cenu, stejně jako při běžném nákupu, obvykle kvalitu nepořídíte. Máme stejnou zkušenost, a proto vznikl program CEMEX Xperts.

Více informací o programu prověřených, certifikovaných realizačních firem naleznete ZDE

Spočítejte si cenu podlahy


Zeptejte se