Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Společnost G SERVIS obhájila titul KVALITNÍ FIRMA - Ověřeno zákazníky


Ve čtvrtek 22. září 2011 proběhlo v rámci veletrhu For Arch 2011 slavnostní předávání certifikátů vybraným držitelům značky KVALITNÍ FIRMA – OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY. S radostí Vám oznamujeme, že naše firma letos certifikát znovu obhájila, a tak se i nadále může pyšnit titulem kvalitní firmy.

Obhajoba spočívala v nezávislém ověření spokojenosti našich zákazníků a partnerů. Byly vybrány stovky náhodných respondentů, jejichž odpovědi byly zaznamenány a následně vyhodnoceny. Nezbytně nutnou podmínkou certifikace je dosažení hodnotícího kritéria do 1,5, přičemž my jsme obdrželi vynikající průměr 1,2, kdy nás doporučilo 93,6 % koncových zákazníků a 100 % partnerských firem jako kvalitní.

Značka KVALITNÍ FIRMA – OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY není nálepka, kterou si mohou firmy koupit. Je to značka, která pomáhá firmám a živnostníkům zlepšovat slabá místa a zákazníkům říká, že za své peníze dostanou odpovídající kvalitu. Tento titul garantuje důvěryhodnost, objektivní hodnocení certifikované firmy a především kvalitu poskytovaných služeb.

Zástupci všech firem se společně shodli na tom, že nejdůležitější jsou pro ně spokojenost zákazníka a kladné reference, které si díky certifikaci mohou zákazníci i veřejnost kdykoli ověřit.

Více informací na www.kvalitnifirma.cz


Zeptejte se