Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Společnost G SERVIS obhájila titul KVALITNÍ FIRMAU příležitosti mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH Praha 2013 byly ve čtvrtek 19. 9. 2013 na našem stánku slavnostně předány certifikáty KVALITNÍ FIRMA – OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY novým a recertifikovaným držitelům značky. Mezi úspěšné obhájce patříme samozřejmě i my! Opět se tedy potvrdilo, že je pro nás zákazník i jeho zpětný pohled na řešenou zakázku od A do Z nejdůležitější.

Titul KVALITNÍ FIRMA – OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY rozhodně není na prodej! Ocenění se uděluje na základě hodnocení spokojenosti zákazníků. Znamená to, že firmy svoji práci odvádějí kvalitně, odpovědně, komunikují se svými zákazníky a v případě problémů tyto řeší ve prospěch klienta.

Co je tedy značka KVALITNÍ FIRMA – OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY?

Značka pomáhá firmám a živnostníkům zlepšovat slabá místa a zákazníkům říká, že za své peníze dostanou odpovídající kvalitu v několika krocích:

Zajištění objektivity, kontroly a ověřitelnosti?
1. Kvalita dodaných produktů
2. Kvalita poskytovaných služeb
3. Kvalita komunikace
4. Chování pracovníků
5. Dodržování dohod
6. Řešení případných problémů

Veškerý proces referenční analýzy spokojenosti a zpětné vazby zákazníků se se souhlasem zákazníků monitoruje, což zajišťuje objektivitu, kontrolu a ověřitelnost výsledků.

 Poslechněte a přečtěte si reference od našich zákazníků

G SERVIS získal i druhé ocenění APC ACCREDITED BUSINESS A+ rating 2013
V tomto případě šlo ze strany vyhlašovatelů o novinku a překvapení letošního předávání. Ocenění ACCREDITED BUSINESS A+ rating 2013 obdržely pouze firmy, které získaly hodnocení nejen do průměru 1,5, ale dokonce do průměru 1,3 a jsou tedy špičkou kvalitních firem!

V letošním roce získalo obě ocenění celkem 23 firem.

Více informací je na www.kvalitnifirma.cz nebo v přiloženém PDF.


Zeptejte se