Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Stačil správný tip a odjel domů novým vozem Ford Focus Kombi


Čtyřměsíční akce s názvem „K projektu domu novým autem“ skončila loni s úderem silvestrovské půlnoci. Na začátku roku čekaly na zaměstnance firmy G SERVIS milé povinnosti. Rozeslat prosincovou várku elektroniky Samsung a určit výherce hlavní ceny Fordu Focus Kombi. Až neuvěřitelně blízký tip reálně zastavěné plochy připojil k objednávce projektu DECO s průkazem ENB manželský pár Anna a Martin Macháčkovi z Říkovic, kteří začnou nejpozději na jaře stavět.

Martin Macháček si udělal výlet vlakem do Prahy v pátek 6. 1. 2012. Nový Ford Focus Kombi v hodnotě 550 tisíc korun mu byl slavnostně předán v sídle pobočky Ford AMB přímo naším obchodním ředitelem Jiřím Maňákem. V autosalonu se nadšeného výherce ujal fleet manažer Filip Novák, který panu Macháčkovi nový vůz představil a v rámci zkušební jízdy také předvedl, že toho jeho nový automobil hodně umí. A navíc má ojedinělou vlastnost – dokáže sám zaparkovat. Využili jsme příležitost a položili budoucímu stavebníkovi panu Macháčkovi pár otázek.


Proč jste si vybral právě G SERVIS a kde jste se o něm dozvěděl?

Na G SERVIS jsem narazil na internetu. Líbilo se mi, že je to velká a silná společnost, která má propracované nabídky a velký výběr projektů.

Rozhodoval jste se mezi nabídkami více společností?

Ne, od začátku jsem měl vybraný G SERVIS a o jiné firmě jsem vůbec neuvažoval. G SERVIS mě zaujal, maximálně mi jeho nabídka vyhovovala, a tak jsem neměl důvod hledat jinou firmu.

Jak se Vám líbí rozsah služeb? Měl jste problém s orientací na webu?

Musím říct, že rozsah služeb je opravdu perfektní. Hodně se mi líbí také virtuální prohlídky domů zevnitř. Webové stránky jsou povedené a našel jsem na nich všechno, co jsem potřeboval.

Jak dlouho řešíte otázku bydlení a kdo má u Vás rozhodující slovo?

Rozhodující slovo má manželka. Otázku bydlení řešíme už dva roky. Máme špatně situovaný pozemek, proto jsme nejdříve uvažovali o bungalovu. Líbí se mi projekty ve tvaru L, z nichž se dá jednou stranou vyjít a druhou přijít zpátky. Další výhodou bungalovu je, že se nemusí chodit ve stáří do schodů. Nakonec jsme se však přece jen rozhodli pro patrový dům.

Jaký projekt u Vás vyhrál? Nedělalo Vám problém vybrat si ze široké nabídky?

Zvolili jsme projekt DECO. Zaujal nás hned, když jsem dostal katalog ve firmě DEKTRADE a tento projekt byl hned na hlavní stránce. Splňoval přesně naše představy, takže bylo rozhodnuto.


Co Vás přimělo zapojit se do soutěže a jak jste se dostal k výsledku? Byl jste opravdu dost přesný.

Všiml jsem si, že je možné soutěžit, a tak jsem to zkusil. K výsledku jsem se dobral já, ale bohužel vám neřeknu jak. Nemůžu si vzpomenout. Byl tam výpočet průměrné zastavěné plochy, ale víc teď opravdu nevím.

Co Vám proletělo hlavou, když jste se dozvěděl, že jste vyhrál auto? Jste soutěživý typ, který často vyhrává?

Ještě nikdy jsem nic nevyhrál. Většinou mi volají společnosti, které chtějí, abych investoval peníze a já si z nich dělám legraci tak, že mluvím do telefonu čínsky. Na začátku roku mi volala nějaká paní, ale měl jsem zrovna dobrou náladu, i když se mi to zdálo už od začátku podezřelé. Ptala se mě hned v úvodu  telefonátu, jestli mám chvilku čas. Řekl jsem jí, ať zkusí říct, co potřebuje, a ona začala vykládat, že jsem vyhrál Ford Focus Kombi. Moc jsem tomu nevěřil. (usmívá se)

Máte doma auto? Pokud ano, kdo bude jezdit novým Fordem?

Doma auta sice máme, ale s vyhraným vozem bude pravděpodobně jezdit dcera. Zatím nic netuší, nechávám to jako překvapení.

Kde bude mít nový Ford Focus domov?

Jsem z Říkovic, vesnička nedaleko Přerova.


Děkujeme za rozhovor a přejeme šťastný návrat domů.
Rovněž děkuji a dám vědět, jakmile začneme se stavbou.

 
Rádi bychom touto cestou poděkovali ostatním stavebníkům za účast v soutěži. Věříme, že se i v budoucnu zapojíte do dalších zajímavých akcí, které se během letošního roku objeví na stránkách G SERVISu.

 


Zeptejte se