Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Stavotechem skončila naše úspěšná výstavní šňůra 2012


Na výstavišti Flora jsme se zúčastnili ve dnech 8. - 10. listopadu 2012 již 44. pokračování veletrhu STAVOTECH – Moderní dům Olomouc. Hlavními motty byly úspory energie, dřevěné stavby a moderní architektura. A proto jsme na největším podzimním stavebním veletrhu na Moravě nemohli chybět!

Tato exhibice byla oproti několika předešlým na vyšší úrovni v tom slova smyslu, že se zde prezentovaly firmy, jejichž předmětem podnikání je cokoliv kolem staveb, bydlení, projektů rodinných domů, zahrad a podobně. Ve čtvrtek a v pátek našlo cestu na výstaviště jen pár stovek lidí, a tak bylo ve velkém prostoru poměrně liduprázdno. V sobotu už byla situace výrazně lepší a náš stánek upoutal pozornost hned několika vážných zájemců, kteří toužili po informacích spojených s komplexním řešením pozemků, projekty rodinných domů a jejich následnou realizací. Podařilo se nám získat několik hodnotných kontaktů, prodali jsme pár desítek katalogů a rozdali ZDARMA pár krabic DVD.

Letošní veletržní kolečko se sice uzavřelo, avšak stále máte šanci konzultovat s námi ZDARMA svůj budoucí domov! Využijte bezplatné konzultace.


A nepřehlédněte naši akci, protože „SLEVÁNOCE" přicházejí a vy si můžete nadělit jako vánoční dárek projekt rodinného domu se slevou až 5 000 Kč!!


Zeptejte se