Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Těšte se spolu s námi z obhajoby titulu KVALITNÍ FIRMA


Máme to v kapse! Obhájili jsme titul KVALITNÍ FIRMA! V průběhu veletrhu FOR ARCH 2012 proběhlo slavnostní předávání certifikátů vybraným držitelům značky. Tato certifikace vychází z prvotní myšlenky partnerské organizace The Better Business Bureau, založené v USA již před sto lety, tedy v roce 1912, která byla hlavní inspirací české značky KVALITNÍ FIRMA – OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY.

Obhajoba spočívala stejně jako v předchozích letech v nezávislém měření spokojenosti našich zákazníků a partnerů. Byly vybrány stovky náhodných respondentů, jejichž odpovědi zaznamenaly pověřené osoby a následně je vyhodnotily. Nezbytně nutnou podmínkou certifikace je dosažení hodnotícího kritéria do 1,5, do kterého jsme se s přehledem vešli. Tento průměr svědčí o spokojenosti našich koncových zákazníků i partnerských firem.

Značka KVALITNÍ FIRMA – OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY není titul, který si mohou firmy zaplatit. Je to značka, která pomáhá firmám a živnostníkům zlepšovat slabá místa a zákazníkům říká, jakou firmu mají zvolit, chtějí-li dostat za své peníze odpovídající kvalitu. Tento titul garantuje důvěryhodnost, objektivní hodnocení certifikované firmy a především kvalitu poskytovaných služeb.

Kvalitní firmy v rámci hodnocení od svých zákazníků dosáhly vynikajícího hodnocení, což znamená, že svoji práci odvádějí kvalitně, odpovědně, komunikují se svými zákazníky a v případě problémů tyto řeší ve prospěch zákazníka.

Zástupci všech společností se shodli opět na tom, že je pro ně nejdůležitější spokojenost zákazníka a kladné reference, které si díky certifikaci mohou zákazníci i veřejnost kdykoli ověřit.

Více informací je na www.kvalitnifirma.cz

Oficiální tiskovou zprávu máte v příloze nebo na stránkách FOR ARCHu.


Zeptejte se