Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

TONDACH - taška léta za mimořádnou cenu


 Taška léta 2015

Využijte této jedinečné možnosti a kupte si nejoblíbenější základní střešní tašky za 179,- Kč/m².

Přehled vybraných střešních tašek v akci Tondach

                                          
SAMBA 11 - černá engoba                                          FALCOVKA 11 - měděná engoba

Akce platí od 13. 7. 2015 do vyprodávání zásob. Slevy se nesčítají s žádnou další akční nebo objektovou slevou a platí při dodržení sjednaných platebních podmínek.

Více informací o akci je ZDE.

Poslední novinky TONDACH

Mezi poslední novinky našeho českého výrobce patří plochá taška Figaro 11, která je od druhé poloviny roku 2014 vyráběna v České republice, výrobní závod Hranice (dříve import z Rakouska). Její jednoduchý tvar propůjčuje střeše dokonale hladkou strukturu, kterou ocení nejen příznivci čistých linií. K této tašce přibyla letos další novinka – hladký hřebenáč č. 6, o šířce 22,5 cm, který je opět díky svému tvaru předurčen a stejně tak oblíben pro použití u moderních a designově jednoduchých střech. Lze jej ale kombinovat s úspěchem i s ostatními modely tašek – drážkovými taškami (Hranice 11, Francouzská 12) nebo taškami s vlnou (Samba 11, Románská 12).


Pro více informací o jednotlivých modelech, způsobu výroby nebo aktuálních cenových akcích sledujte www.tondach.cz.


Tradiční pálená taška = 100% přírodní produkt

Stejně jako u režného provedení, ani u engoby a glazury nejsou pro výrobu tradiční pálené tašky použity žádné chemické úpravy – jedná se o nanesení jen a pouze přírodních materiálů. Pálená taška je tak nanejvýš ekologickým a 100% přírodním produktem, a to jak při procesu výroby, během dlouhých desetiletí užívání i při její recyklaci.


Zdroj: www.tondach.cz


Zeptejte se