Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Tradiční roubenky moderní technologií


G SERVIS a DEKWOOD spojily své síly a přicházejí s revoluční novinkou pro tento rok – typovými roubenkami

DEKWOOD používá technologii prověřenou stovkami let, ovšem díky moderní technologii se výroba i samotná montáž zjednodušila a navíc je roubenka vyrobená s vysokou přesností CNC opracování, bez efektu dodatečného sesedání stavby bez nutnosti „vymrznutí“.

Při výrobě se preferují BSH hranoly. Hranoly s tímto označením jsou tvořeny vzájemným slepením a délkovým napojením dřevěných lamel. Jednotlivé lamely jsou předem technicky vysušeny, výsledný materiál BSH nebo DUO/TRIO má potom předepsanou vlhkost 15 (± 3 %). Díky tomu dochází k minimálním objemovým změnám a sesedání v toleranci milimetrů, také snížení vlhkosti představuje ochranu dřeva před růstem dřevokazným hub, plísní a napadením dřevokazným hmyzem.

Další výhodou je, že BSH hranoly jsou opatřeny perem a drážkou, což zlepšuje stavebně fyzikální vlastnosti a neprůvzdušnost stěny bez potřeby vymazávání spár.

Vyberte si ze dvou nejoblíbenějších typových roubenek – JIZERKY a ROKYTKY.

Jizerka je jednopodlažní roubenka s obytným podkrovím, která kombinuje krásu masivního dřeva s moderní architekturou. Střecha je sedlová, stěny jsou tvořeny z BSH hranolu o šíři 28 cm v pohledové kvalitě s pero-drážkou s jemnějším typem zámku u rohového napojení. Důraz je kladen na větší zasklené plochy.


Rokytka je jednopodlažní roubenka s obytným podkrovím inspirovaná tradiční architekturou charakteristickou pro náš kraj. Střecha je tvořena polovalbou s tzv. sukní s možností okrasného zakončení krokví, stěny jsou tvořeny BSH hranoly o šíři 28 cm v pohledové kvalitě s pero-drážkou a výrazným rybinovým spojem v rozích stavby.

 


Zeptejte se