Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Úspěšný veletrh FOR ARCH 2011 odplul spolu se stovkami návštěvníků


Ve dnech 21. - 25. 9. 2011 patřil Pražský veletržní areál Letňany veletrhu FOR ARCH. Na výstavě, která byla zaměřená na nízkoenergetické stavění, jsme v žádném případě nemohli chybět. Velmi mile nás překvapilo a potěšilo zároveň, kolik stavebníků našlo v průběhu nádherných slunečných dnů cestu na výstaviště, kde navštívili náš stánek.


Dle reakcí návštěvníků lze soudit, že jste byli programovou náplní a celou řadou akcí opravdu nadšení. Byli jsme mile překvapeni, kolik z Vás využilo bezplatných konzultací, odneslo si domů katalog Rodinné domy 2011 za akční cenu, nebo časopis Dům a zahrada ve 3D zdarma. Mnozí z Vás neváhali a objednali si různorodé projekty přímo na výstavě, za což byli odměněni lahvinkou dobrého vína z vinařství Anselmann (www.vinosnu.cz).

Velký zájem vzbudilo 3D centrum, ve kterém byl na každý den přichystaný zajímavý program. Nechyběla prezentace 3D vizualizací a ukázky známých, a přesto výjimečných, vizualizací projektů. Mnoho z Vás odcházelo nadšených, protože jste na místě načerpali celou řadu informací od přítomné zahradní architektky.

Největší úspěch a obdiv současně bezesporu sklidily přímé konzultace individuálních projektů se zkušenými architekty, kteří Vám dokázali, že jsme připraveni nejen nabídnout, ale také projektovat Vaše individuální požadavky rychle, levně a hlavně kvalitně za cenu již od 44 900 Kč. Mnohým návštěvníkům jsme pomohli vyjasnit všechny otázky, které trápí nejednoho stavebníka, jenž začal usilovat o stavební povolení.

Bylo znát, že spousta příchozích sleduje naše webové stránky a aktuality, možná i díky pravidelně rozesílaným měsíčním newsletterům GS-info. Zapsali jsme si všechny Vaše poznatky, připomínky a návrhy, které jako zpětnou vazbu použijeme pro inspiraci při doplňování a zkvalitňování služeb a nabídky naší společnosti.

Pokud jste se na veletrh FOR ARCH v letošním roce nedostali, zmeškali jste sice příležitost získat komplexní přehled a informace o našich projektech i výhodných akcích našich partnerů, avšak nezoufejte. Veškeré novinky a akční nabídky můžete sledovat nadále a pohodlně na webu. Kdykoli nás navíc můžete kontaktovat nebo využít bezplatné konzultace v jednotlivých poradenských kancelářích. A případně i dát přednost nové webové službě ZEPTEJTE SE PROJEKTANTA.Zeptejte se