Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

V Kladně byl doslova hlad po konzultacích
Kladno se stalo ve dnech 31. 8. - 2. 9. 2012 centrem setkání lidí, kteří se zajímají o stavbu, bydlení, zahradu a rádi se baví.  V tamější sportovní hale proběhl Kladenský veletrh, během kterého se prezentovalo přes 70 vystavovatelů, kteří měli pro příchozí připravené zajímavé slevy a bonusy.
  Organizátoři měli navíc štěstí na termín, jelikož současně s touto akcí probíhaly i tradiční Dny města Kladna, na kterých vystoupili Petr Bende, Anna K a skupina Chinaski.V průběhu veletrhu nás zaskočila nuzná účast zejména v pátek a kupodivu také v neděli. Nejplodnější den pro získání nových kontaktů a představení společnosti G SERVIS příchozím byla sobota. V tuto dobu se nám podařilo realizovat šedesát procent z pár desítek konzultací. Návtěvníci projevovali velký zájem o katalogy, dále o DVD a odnášeli si domů také 3D brýle. Funkčnost brýlí si pak všichni s radostí vyzkoušeli s využitím 3D prezentace, která běžela na obrazovkách. Rozdali jsme balík letáků a odkazovali na webové stránky společnosti, na něž se zeptal každý, kdo se u našeho stánku zastavil. Náš designově vyladěný mobilní stánek se lidem prostě líbí!

A co nás čeká dál? Jeden z našich exhibičních vrcholů – pražský FOR ARCH (18. - 22. 9. 2012).  S touto akcí bude spojena spousta zajímavých příležitostí. Podrobné informace o tom, co pro vás chystáme, se v nejbližších dnech objeví také na našich stránkách. Proto nás nadále sledujte... 


Zeptejte se