Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Ve zdravém domě zdravá rodina


Jak dlouho ve společnosti pracujete?
Už to bude skoro 13 let.

Jaká je historie společnosti Xella?
Společnost Xella je nadnárodní koncern, který zastupuje na českém trhu zejména značky porobetonových tvárnic Ytong, vápenopískových tvárnic Silka, minerálních izolačních desek Multipor a sádrovláknitých desek Fermacell. Samotná značka Ytong - první značka stavebního materiálu na světě - se může pochlubit mimořádnou historií. Její síla a úspěch souvisí s dlouhou tradicí a inovativní technologií. Vývoj produktu Ytong je spjat s poválečným nedostatkem zdrojů na vytápění ve Švédsku. Ytong se stal první značkou, která umožnila obyčejným lidem stavět neobyčejně úsporné domy. Nabízí realizaci vyhřátého, ale úsporného domova, nadstandardní péči a služby.

Co si mají stavebníci představit pod pojmem „Zdravé bydlení"?
Díky své struktuře bílý porobeton funguje jako ochranná membrána domu. Tvárnice přirozeně dýchají a póry navíc odvádí přebytečnou vlhkost z interiéru, nebo ji uvolňují zpět v případě, že je v domě vzduch nezdravě přesušený. Přičteme-li zásadité složení všech dílů, nemají plísně ve vašem domě sebemenší šanci a nejen alergikům se tak bude mnohem lépe dýchat. I bez dalšího dodatečného, kontaktního i jiného zateplení překračují tvárnice Ytong vysoce stanovenou normu tepelného odporu. V zimě stačí topit jen mírně, aby bylo uvnitř domu příjemně, a v létě naopak tvárnice izolují před vysokými teplotami. Navíc stavební materiál Ytong neobsahuje žádné nezdravé chemické látky, má čistě přírodní složení, a je tedy zárukou zdravotní a hygienické nezávadnosti.

Kde všude se mohou zákazníci seznámit s nabídkou Vašich produktů a služeb?
Na našem webu a u našich obchodních partnerů - prodejců stavebních materiálů. Nejlepší je kontaktovat přímo našeho odborného poradce, které se za vámi rád osobně vypraví a odpoví na veškeré dotazy.

Jak probíhají realizace nákupů?
Nákup materiálu probíhá prostřednictvím našich obchodních partnerů.

V čem spočívá Vaše spolupráce s G SERVISem a jaké výhody z ní plynou GS zákazníkům?
Se společností G SERVIS spolupracujeme již mnoho let a vážíme si jí jako inovativního partnera, který stejně jako naše společnost, udává moderní trendy. Díky naší spolupráci získávají zákazníci společnosti G SERVIS celou řadu výhod, od kompletního systému v projektové dokumentaci až po společná cenová zvýhodnění atd.

Máte v nabídce nějaké služby, které od Vás mohou stavebníci získat za zajímavou cenu nebo zcela zdarma?
Xella jako jeden z mála výrobců poskytuje komplexní systém služeb - většinu z nich zdarma. Jedná se například o dopravu materiálu na stavbu, založení první řady tvárnic, zapůjčení pásové pily, odborné poradenství a mnoho dalších.

Můžete se za rok 2013 pochlubit nějakými zajímavými oceněními či certifikacemi vašich produktů?
Dlouhodobě a pravidelně sbíráme nejrůznější ocenění za velký přínos pro stavebnictví. V roce 2013 bych vyzdvihl zejména 2 řešení - inovativní stropní systém bez nutnosti nadbetonávky a kari sítí, který jsme nazvali Ytong Ekonom. A střešní systém Ytong Komfort, který ocení zejména uprostřed léta lidé s ložnicí v podkroví.

Jaké novinky připravujete pro rok 2014?
Jak jsem již říkal, značka Ytong vždy udávala trend ve stavebnictví, a proto i na příští rok chystáme několik novinek, které jistě naši zákazníci ocení. Momentálně je však nebudu prozrazovat...

Využíváte moderní komunikační nástroje (web, Facebook, Twitter...) či interaktivní aplikace?
Ano, vždy jdeme s dobou, a proto využíváme veškeré dostupné komunikační nástroje, které usnadní našim zákazníkům přístup k informacím.

Prostor pro Vás...
Dovolte, abych všem budoucím stavebníkům popřál správné rozhodnutí při stavbě jejich domu a ať se jim v jejich vysněném domě žije co nejlépe.


Zeptejte se