Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Veletrh FOR ARCH 2016 nabídne jako novinku různá denní témata


V pořadí již sedmadvacátý ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, který se uskuteční ve dnech od 20. do 24. září 2016 v areálu PVA EXPO PRAHA, bude mít i tentokrát velmi nabitý program. Poprvé se na něm představí různá denní témata, včetně odborných konferencí a specializovaných poraden. Mezi souběžně pořádanými veletrhy se letos jako novinka objeví veletrh FOR STAV.


Veletrh FOR ARCH si rozhodně nenecháme ujít ani my a jako vždy budeme rozdávat ZDARMA vstupenky!

Registrujte se k odběru našeho mailingu, ať tuto příležitost nepropásnete.

Avizovanou novinkou oproti předchozím ročníkům FOR ARCH budou letos denní témata věnovaná významným trendům současného stavebnictví. V průběhu veletrhu se tak budou moci návštěvníci seznámit s problematikou kvality výrobků a materiálů, energetickou náročností budov a koncepcí větrání, s otázkami podpory odborného vzdělávání ve stavebnictví, fenoménem „chytrý dům" a stavbami svépomocí. Zároveň také bude k dispozici STAVEBNÍ PORADENSKÉ CENTRUM, ve kterém odborníci v rámci jednotlivých denních témat poradí, jak na věc. Dalším významným bodem programu bude čtvrtý ročník dvoustranných obchodních jednání MATCHMAKING BUSINESS MEETINGS, v jehož průběhu budou moci podnikatelé působící ve stavebnictví získat nové kontakty na evropském trhu a navázat partnerství se zahraničními společnostmi. Veletrh FOR ARCH je zajímavý nejen pro návštěvníky, ale i pro vystavovatele, kteří zde mají jedinečnou možnost osobního setkání s architekty, projektanty, investory, stavebními firmami a zájemci o nabízené produkty a služby z řad koncových zákazníků.

K souběžně probíhajícím veletrhům bude i letos patřit FOR THERM, zaměřený na vytápění, alternativní zdroje energie a vzduchotechniku, a FOR WOOD, který se bude věnovat využití dřeva ve stavebnictví, od konstrukce až po střechu. Další velmi zajímavou akcí bude čtvrtý ročník veletrhu BAZÉNY, SAUNY & SPA, jenž je v rámci ČR jediným specializovaným veletrhem tohoto druhu. Samozřejmě nebude chybět ani další ročník FS Days věnovaný zabezpečovací a protipožární technice. Jako novinka se představí první ročník veletrhu FOR STAV zaměřený na oblast stavební chemie, spojovacích materiálů a ochranných pomůcek.

Tisková zpráva FOR ARCH 2016


Zeptejte se