Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Veletrh FOR PASIV 2015 je úspěšně za námi!


Ve dnech 22. - 24. 1. 2015 jste nás mohli navštívit na 3. veletrhu nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb – FOR PASIV 2015, souběžně s nímž se konaly veletrhy STŘECHY PRAHA a SOLAR PRAHA na pražském výstavišti PVA Letňany.

Pojďme si v pár bodech shrnout, jaká byla výstava z našeho pohledu:

  • S průběhem a organizací výstavy jsme byli spokojeni.
  • Návštěvníci se měli možnost zúčastnit zajímavých seminářů v rámci doprovodného programu, což bylo bezpochyby plus díky rozličným tématům (např. konference stavíme pasivní rodinný dům, principy a architektura rodinného domu, pasivní domy s využitím státní podpory atd.).
  • Nejvyšší návštěvnost a zájem o náš stánek jsme zaznamenali v sobotu.
  • Během výstavy absolvoval náš projektant celkem 48 konzultací se zájemci o koupi typového projektu.
  • V rámci veletrhu proběhla premiéra katalogu Rodinné domy 2015, který jsme poprvé od opuštění tiskárny prezentovali veřejnosti.
  • Pozornost strhávala samozřejmě také mobilní aplikace, kterou si celá řada návštěvníků vyzkoušela přímo na místě.

A protože všechno probíhalo ke spokojenosti návštěvníků, ale také naší, rozhodli jsme se veletrh For Pasiv zařadit také do našeho výstavního plánu roku 2016.

Co všechno jste mohli navštívit a vidět na veletrhu FOR PASIV 2015, zprostředkovává zpětně mj. také reportáž (od 157. minuty) ze Studia 6 České televize:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1096902795-studio-6/215411010100123

Oficiální tisková, tedy závěrečná zpráva z For Pasiv 2015 se spolu s fotogalerií brzy objeví  na oficiálním webu veletrhu. 


Zeptejte se