Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Veletrh Hobby chvílemi připomínal lidové trhy


Ve dnech 16. - 20. 5. 2012 jsme se po čtrnáctidenní přestávce přesunuli s mobilním stánkem do Českých Budějovic, kde proběhl 21. ročník veletrhu Hobby.Ten chvílemi připomínal spíše "lidové trhy" než exhibici, protože mix vystavovatelů z různých oborů a odvětví tomu vyloženě nahrával. Na výstavišti měly prostor příbuzné obory jako stavebnictví, zařízení a vybavení bytu a potřeby pro domácnost, které doplňovali vystavovatelé z oblasti chovatelství, výrobci a prodejci propagačních a dárkových předmětů apod.

V průběhu konání kolem nás proudily davy lidí. Jak se zdá, reklama v televizi v průběhu hokejového mistrovství světa zafungovala, a tak se občas odpojil jedinec či pár, který zatoužil po osobní konzultaci. Přestože spousta lidí pospíchala k televizním obrazovkám, aby mohla sledovat další hokejové utkání, ve finále proběhlo dost konzultací. Rozdali jsme další stovky letáků, vizitek a prodali DVD a katalogy.


Tentokrát jsme nestačili ani pořádně vybalit, vlastně jsme jen doplnili propagační materiály, a od zítřka do neděle na vás budeme čekat ve víceúčelové hale ve Frýdku-Místku, kde se koná VI. Ročník veletrhu stavebnictví, bytového zařízení, zahradnictví a hobby.


Zeptejte se