Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Veletrh Moderní dům a byt v Plzni chvílemi připomínal bleší trh


Plzeňská Městská sportovní hala přivítala minulý víkend návštěvníky, kteří si chtěli rozšířit obzory v oblasti stavebnictví díky výstavě Moderní dům a byt. Ale do centra dění vyrazily třeba také moderní ženy, jež hledaly inspiraci v rámci exhibice Moderní žena či celé rodiny, které zlákal gastrofestival Stůl plný dobrot.

Tuto trojici veletrhů zařadili mezi akce především lidé středního a důchodového věku, kteří sem přišli nejen za dobrým jídlem, ale také za lovem informací a nákupy zboží všeho druhu.

Přestože byla jejich pozornost zaměřena spíše na stoly plné pochoutek, našli se mezi nimi i potenciální stavebníci, kterým jsme poskytli několik půlhodinových konzultací.  Prodali jsme deset katalogů a díky sdílení stánku se zástupci firem Jócsik group a Natur House, jejichž předmětem podnikání jsou dřevostavby, jsme mohli rozšířit poskytování informací zaměřených právě na tento typ výstavby.

Nyní nás čeká krátká přestávka a od 8. do 10. 11. 2012 budeme se stánkem v Olomouci na naší poslední letošní výstavě – na veletrhu Moderní dům. Více se dozvíte opět z pozvánky, která se na webu opět objeví ve správný čas.


Zeptejte se