Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Basanti 5S - moderně řešený bungalov


Bungalov Basanti 5S je vzdušný a prosvětlený bungalov pro 6člennou rodinu. Díky jeho tvaru L v něm najdou soukromí všichni obyvatelé domu. Prohlédněte si dům zvenčí, ale přijměte také pozvání na prohlídku účelně navrhnutým a zařízeným interiérem. 

VIDEO prohlídka domem Basanti 5S

Bungalovy Basanti patří do nové kategorie novinek pro rok 2014 - domů Plus. Ty navrhlo architektonické duo bratrů Černých, kteří vytvořili bezmála 30 typů nových domů. Domy Plus se vyznačují nadstandardními vlastnostmi, které odpovídají požadavkům moderního bydlení, variabilitou dispozičních řešení a technickými vlastnostmi, zaručujícími úsporu nákladů za vytápění.

Každý z typu domů Plus (Basanti - bungalov, Vermont - klasický dům, Maryon - vesnický dům, Montreal, Toronto - moderní dům) se vyznačuje podobným vzhledem se sjednocujícími architektonickými prvky. V jednotlivých typech domů vždy naleznete několik variant dispozic, ale také řešení hlavního vstupu pro problematický přístup k domu od jihu. Nabízíme vám tak vždy ucelenou řadu dispozičních řešení, kdy líbivé vizuální řešení exteriéru domu je téměř totožné.

Bungalovy Basanti 

  • jsou moderní dvoulodní přízemní domy se sedlovou střechou s mírným sklonem
  • mají rozdělený celkový objem do dvou hmot, a tak vypadají opticky menší, ale přitom jsou vzhledově atraktivnější
  • jsou dispozičně řešené tak, že plně využívají výhod přízemních domů 
  • se skvěle hodí do příměstských výstaveb 

 Varianty bungalovu Basanti a další domy z řady Plus si můžete prohlédnout ZDE


Zeptejte se