Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

VIDEO z vyhlášení 10. ročníku ankety TOP DOMY 2012


TOP DOMY roku 2012 byly vybrány a tituly jubilejního ročníku prestižní ankety uděleny. Titul Top dům získalo patnáct projektů typových domů. Slavnostní předání proběhlo začátkem března a vy se na něj nyní můžete podívat.

Slavnostní vyhlášení desátého ročníku prestižní ankety TOP DOMY proběhlo čtrnáctého března za velké účasti novinářů, developerů, projektantů, architektů a dalších významných osobností. Ocenění TOP DŮM roku 2012 získalo a může se jím pyšnit 15 staveb v různých, pro desátý ročník ankety nově zvolených velikostních kategoriích.

Domy 10. ročníku ankety byly rozděleny do nových velikostních kategorií v reakci na to, jak se mění zájem stavebníků, kteří více upřednostňují menší domy (více zde). Navíc, stejně jako v minulém roce, udělila odborná porota tři zvláštní ocenění napříč všemi velikostními kategoriemi, a to: Mimořádně dostupný dům, Tradice českých stavenišť Domu a zahrady, Budoucnost obnovitelných zdrojů.

Kompletní výsledky a domy, které v anketě získaly titul TOP DŮM 2012, si můžete prohlédnout ZDE.

Převzato z www.dumazahrada.cz

O našem oceněném typovém projektu KAPA jsme vás již informovali. Pokud vám tato zpráva unikla, můžete si ji přečíst po kliknutí na obrázek domu.


Zeptejte se