Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Výstavba sítě vzorových rodinných domů startuje


V nedávné době byl zveřejněn článek o ojedinělém projektu: výstavbě čtrnácti společných vzorových domů firem NATUR HOUSE a G SERVIS CZ - ten se nyní rozbíhá na plné obrátky.

Stavba vzorového domu ALFA 2 v Karlových Varech je již v plném proudu. Další vzorový dům vzniká na Moravě. V tomto čase se již dokončuje projektová dokumentace pro majitelku dalšího vzorového domu, který bude stát v obci Krasíkov u Moravské Třebové. Další investorkou, která rozšíří síť vzorových domů, je paní Eva Kolísková. Vedoucí projektu Kláru Celiznovou zajímá, co vede úspěšnou mladou ženu k myšlence pořízení vzorového domu, rozhodla se proto paní Kolískové zeptat na několik otázek...

Paní Kolísková, rozhodla jste se zapojit do našeho projektu a využívat svůj dům jako vzorový. Máte blízko ke stavebnictví?
Vůbec ne. Já již téměř osm let podnikám v oboru úplně odlišném. Vlastním studio Body Visage, které se zabývá lymfodrenáží, kavitací, masážemi a provozuji i nehtové studio.

Jak se tedy přihodilo, že jste se dostala k dřevostavbě a společnosti Natur House?
K tomuto rozhodnutí mě vedl sled několika událostí. Prvním impulsem byla potřeba vyřešit co nejrychleji stavbu rodinného domu pro naši rodinu. Proto jsem se začala zajímat o montované dřevostavby. Když jsem hledala vhodnou firmu, která by naše představy o domově dokázala převést do reality, narazila jsem na internetové stránky společnosti Natur House. První věc, která mě zaujala, byla ta, že firma staví bez záloh. V praxi to znamená, že při podpisu smlouvy o výstavbě domu neúčtují žádnou zálohu. Začíná se stavět z finančních prostředků stavební firmy. Klient platí až v momentě dokončených jednotlivých etap. Dále mě zaujala možnost návštěvy vzorového domu v Lázních Bohdaneč. Dlouho jsem neváhala a na návštěvu se vypravila. Musím říci, že možnost prohlédnout si v klidu všechny detaily domu, který je v provozu již několik let pro mě bylo zásadní v konečném rozhodování.

Co bylo hlavní důvodem, proč jste se rozhodla stát majitelkou vzorového domu a součástí sítě vzorových domů Natur House a G SERVIS CZ?
Velmi dobře na mě zapůsobila návštěva vzorového domu v Lázních Bohdaneč. To, že mluvíte s člověkem, který v dřevostavbě bydlí a z vlastní zkušenosti vám dokáže srozumitelně vysvětlit výhody takového bydlení i celý průběh výstavby. Takový přístup je mi nesmírně sympatický a myslím si, že přesně tak by měl správný prodej výstavby domu vypadat. Asi nejvíce mě zaujala sleva na vzorový dům, která pro mě byla velmi zajímavá. V neposlední řadě je pro mě motivující i finanční odměna za zprostředkování výstavby domů společnosti Natur House dalším zájemcům.

Jaký dům jste si pro sebe a Vaši rodinu vybrala?
Původně jsem přemýšlela nad menším domem. Ale zvítězily nároky mojí rodiny na obytné a úložné prostory jako je šatna a určitě využijeme i pokoj pro hosty. Nakonec u mě zvítězil rodinný dům Flash z typových projektů G SERVIS CZ. Celkově na mě zvolený dům působí elegantně svou jednoduchostí a čistými liniemi.

Nemáte trochu obavy, že se vrháte do oboru, který je Vašemu současnému podnikání na míle vzdálený?
Ani trochu. Vždycky jsem byla člověk, který nemá strach z nových zkušeností. O montované dřevostavby se již nějakou dobu zajímám a především se stále aktivně zajímám o dění kolem sebe. Ráda získávám nové informace a ráda předávám své zkušenosti dalším lidem. Těším se na samotný průběh výstavby, kterého se budu aktivně účastnit jako pozorovatelka. Věřím tomu, že tohle vše dohromady mi pomůže, abych se stala i dobrým konzultantem pro další zájemce o výstavbu rodinných domů společnosti Natur House.

Děkuji Vám za rozhovor.

V případě zájmu o možnost zapojení se do projektu výstavby vzorových domů, je plně k dispozici manažerka projektu Klára Celiznová z firmy NATUR HOUSE - tel.: +420 602 271 970, e-mail: celiznova@natur-house.cz

Převzato z:
www.drevoastavby.czZeptejte se