Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Zajištění výhodné úrokové sazby pro Vás!


Chystáte se stavět nebo již máte postaveno? Tak to dozajisté sledujete vývoj na trhu hypoték. V dnešní době již málokdo nevyužije hypotéčních úvěrů k financování nemovitosti. Vývoj na celosvětovém trhu dlouhodobých finančních zdrojů má ale bohužel za následek zvyšování úrokových sazeb hypoték.

Máme pro vás jedinečné řešení, jak získat dopředu výhodnou úrokovou sazbu a úvěr začít čerpat až do 12 měsíců od zajištění výhodného úroku.


Uvažuji o stavbě domu, ale ještě nejsem rozhodnutá jaký dům si vyberu. Chvíli to asi ještě bude trvat, než všechno vyřídím. Ale samozřejmě bych ráda stihla nízkou úrokovou sazbu, dokud je ještě čas. Bojím se, že než se rozhoupu k výběru domu, vyřízení stavebního povolení a stavby, tak už budou úrokové sazby o mnoho vyšší.

Pokud budete reagovat rychle, tak nic nepropásnete. My vám garantujeme zajištění nízké aktuální úrokové sazby, někdy i pod 3% p.a. S námi si můžete podržet úrokovou sazbu až na 12 měsíců, což v praxi znamená, že budete mít až 1 rok času na výběr domu a vyřizování stavebního povolení a úvěr můžete začít čerpat kdykoliv v těchto 12ti měsících. Navíc vám můžeme nabídnout hypotéku bez vlastních zdrojů až na 100% ceny nemovitosti i bez další nemovitosti k zajištění. Dále pro vás zajistíme dlouhodobé garance sazeb, možnost mimořádných vkladů bez sankcí, státní příspěvky atd. Zkrátka je toho hodně, co vám můžeme poskytnout.


Postavil jsem si domeček před čtyřmi lety a využil jsem na stavbu financování hypotékou. Když vidím dnešní sazby, tak bych rád refinancoval ještě za výhodného úroku, než mi skončí fixace a já budu platit ještě víc.

I pro vás máme řešení. Pokud máte vyšší úrokovou sazbu než 2,99% p.a. a do konce fixace máte 12 měsíců a méně, jsme připraveni vám nabídnout výhodnější úrokovou sazbu, než jakou nabízí váš současný hypotéční úvěr. Není nic jednoduššího než vyplnit formulář, který vidíte na této stránce a my se vám obratem ozveme s konkrétní nabídkou.

 


Zeptejte se