Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

ZDARMA NA FOR INTERIOR? S NÁMI ANO!


Chcete si vytvořit z domova originální a přitom útulné místo, kde můžete sdílet příjemné okamžiky se svou rodinou a přáteli? Potom navštivte největší podzimní veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR, který se uskuteční od 29. září do 2. října 2016 na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Máme pro vás lístky ZDARMA. Stahujte je ZDE.


Přehled aktuálních trendů a zajímavý doprovodný program

Plánujete-li zařizování interiéru vašeho nového, nebo stávajícího bytu, potom se nemusíte spoléhat na standardní nabídku produktů, ale můžete si pořídit takové vybavení,o kterém již dlouho sníte. Na veletrhu FOR INTERIOR se ve čtyřech výstavních halách představí téměř tři sta tuzemských a zahraničních firem, mimo jiné z Velké Británie, Itálie, Rakouska nebo Německa. Mezi českými vystavovateli se objeví společnosti jako BELTERRA, BÖHM, DOMESTAV, JECH CZ, KAPLAN NÁBYTEK, LUSITO, PF NÁBYTEK, PURTEX, POSTELIA, ROTT a mnoho dalších. Zastoupeny budou jak významné firmy, tak menší interiérová studia a bytoví architekti.

Vzhledem k vysoké účasti stěžejních firem v oboru si zde vytvoříte obraz o aktuální situaci na trhu a souběžně se seznámíte s novinkami a limitovanými kolekcemi produktů. Na veletrhu pořídíte nábytek v rozmanitých stylech, materiálech a barvách, a to za příznivé veletržní ceny. K dispozici vám zde budou také bytoví architekti, designéři a odborníci, kteří vám poradí s výběrem toho správného produktu. Kromě atraktivních expozic je připraven také zajímavý doprovodný program. Přednáška o FENG SHUI například poradí, jak využít tradiční čínské učení pro dům a interiér. Bytovou tematiku dále doplní konference MISTŘI ŘEMESEL nebo KOLIK STOJÍ DESIGNÉR. Těšit se můžete i na jedinečnou soutěž, a to o luxusní postel německé značky BEDEUR v hodnotě 300 000 korun.

Souběžně s veletrhem FOR INTERIOR se na výstavišti PVA EXPO PRAHA uskuteční také veletrh hotelového a restauračního zařízení, potravinářství a gastronomie FOR GASTRO & HOTEL.

Vstupenky ZDARMA si vyzvedněte ZDE.

Více informací naleznete na www.forinterior.cz.


Zeptejte se