Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Známe výherce individuálního projektu rodinného domu


Poslali jste do redakce časopisu Dům a zahrada v období od 13. 12. 2011 do 19. 2. 2012 fotografii svého pozemku spolu s popisem domu Vašich snů? Pokud ano, jistě netrpělivě vyhlížete výsledky.

Na začátku roku jsme zařadili do nabídky zpracování individuálního projektu rodinného domu za 44 900 Kč v jednotné ceně po celé ČR a s termínem dodání do 22 pracovních dnů. V této ceně je zahrnuta konzultace a návrh architekta, projekt osazení domu na pozemek a průkaz energetické náročnosti budovy, který potřebuje každý stavebník pro zahájení stavebního řízení. Redakce Dům a zahrada realizovala ve spolupráci s námi soutěž o individuální projekt, jejíž výsledek konečně známe.

Výhercem individuálního projektu jsou manželé Horákovi z Turnova. Jejich pozemek leží na okrajové části města s jihovýchodním výhledem na hrad Trosky a jižním výhledem na nezapomenutelné panorama pískovcových skal Českého ráje. Jejich výběr místa byl doslova srdcovou záležitostí, a proto se rozhodli svěřit do rukou profesionálů.

Vítěznou parcelu a popis vybrala porota složená ze členů a spolupracovníků redakce časopisu Dům a zahrada a našeho architekta.

Slavnostní předání poukazu na individuální projekt od architekta zdarma proběhlo v úterý 13. března 2012 v Praze při příležitosti slavnostního vyhlášení výsledků 10. ročníku prestižní ankety TOP DOMY.  Brzy se u nás objeví také fotografie, které tuto událost dokumentují.

Nedokážete se ve velké nabídce typových projektů rodinných domů zorientovat, máte vlastní představu o budoucím domě nebo specifický pozemek? Tak právě pro Vás je určená nabídka zpracování individuálního projektu rodinného domu v hodnotě 44 900 Kč.

www.ARCHITEKTZDARMA.cz
VAŠE PŘEDSTAVY DOTAŽENÉ K DOKONALOSTI


Zeptejte se