Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Zúčastněte se zdarma Rigips workshopu pro řemeslníky!


Stavět a rekonstruovat svépomocí má mnoho výhod, ovšem vyžaduje to jistou zručnost a znalosti. Proto se Divize Rigips podílí na organizaci tréninku pro řemeslníky, na kterém je možné se mnohému přiučit a stát se mistrem nejen při montážích sádrokartonu.

Za pouhý jeden den získají účastníci tréninku praktické znalosti a mají šanci pracovat pod vedením techniků a specialistů. Naučí se nové stavební postupy i finty se stavebními materiály. „Základem těchto tréninků je praxe a opět praxe. Při práci se sádrokartonem existuje mnoho tipů a triků, které naši technici zájemcům rádi prozradí," uvádí marketingový ředitel Rigips, Ing. Martin Sochor.

Ukázky nejrůznějších konstrukcí

Na hlavním pódiu postupně vyrostou ukázkové konstrukce podlah, příček, podkroví nebo obvodové zdi, na kterých budou odborníci ze skupiny Saint-Gobain demonstrovat zateplení šikmé střechy, záklop podkroví sádrokartonovou konstrukcí, zateplení fasád nebo instalaci omítek. Trenéři účastníkům tréninku ukážou také, jak si poradit s podlahou nebo s moderními tapetami a jejich instalací.

Desítky workshopů po celý den

Rigips a jeho sesterské divize k tréninku řemeslníků přistupují velkoryse. Paralelně s programem na hlavním podiu bude v menších dílnách probíhat celá řada workshopů, na kterých si účastníci budou moci sami vyzkoušet moderní postupy tmelení sádrokartonu bez broušení, izolaci podlah v podkroví, aplikaci designových omítek, řešení kročejového útlumu v podlahách, lepení skelných tapet nebo finty při instalaci akustických podhledů.

Poslední šance zúčastnit se workshopu!

20. 4. 2017 v Praze na Výstavišti Holešovice (Křižíkův pavilon)

Hlavní program začíná v 8:30 hod. (registrace a drobné občerstvení probíhají již od 7:30 hod.) a poslední bod proběhne od 16:00 hod.

Účast na tréninku pro řemeslníky je zdarma a pro účastníky tréninku bude po dobu trvání hlavního programu zajištěno občerstvení.

Detailní informace o celé akci a registrace na www.sg-trenink.cz.

Rigips předává své zkušenosti i v rámci Školy suché výstavby

Rigips zaznamenal velký úspěch dílen Školy suché výstavby, které se konaly několikrát a zájemci se do kurzů rádi vraceli. Úspěch mají i kurzy probíhající ve stálém sídle této akademie Rigipsu v Horních Počaplech u Mělníka.

TZ Rigips Saint-Gobain


Zeptejte se