Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Zveme vás na Mezinárodní stavební veletrh IBF do Brna


V jarní veletržní sezóně se zúčastníme hned několika veletrhů a výstav. Přijměte tímto pozvánku na nejbližší z nich a nezapomeňte průběžně sledovat naši stránku s výstavami, kterou průběžně doplňujeme o nové exhibice, jichž se budeme účastnit.

 Mezinárodní stavební veletrh IBF v Brně hostí na konci dubna BVV

Snad nejvýznamnější stavební veletrh IBF nesmí v seznamu míst, kde se s vámi setkáme, chybět. Již 18. ročník se koná tradičně na brněnském výstavišti v termínu od 23. do 27. dubna 2013. Nově na našem stánku budete mít možnost objevit rozšířenou realitu našich typových projektů v revolučním, moderním, multimediálním centru rozšířené reality. Pro naše zákazníky nabízíme hned dvě možnosti, jak využít partnerství s námi a veletrh IBF navštívit za zvýhodněnou cenu vstupenky, či dokonce zdarma.

 Vstupenka ZDARMA!

Sjednejte si předem nezávaznou odbornou konzultaci v rámci veletrhu IBF a získejte vstupenku úplně zdarma*. Ke sjednání konzultace můžete využít formulář na našich webových stránkách či kontaktovat zákaznické centrum na telefonním čísle 236 160 333.

*maximálně dvě vstupenky na jednu konzultaci


Vstupenka za 50 %

Na stránkách www.bvv.cz/ibf  vyplňte registraci návštěvníků, zadejte unikátní kód SVB2013KLM a vstupenku získáte za 50 % běžné ceny.

Stále platí, že na všech výstavách a veletrzích můžete získat nové vydání katalogu Rodinné domy 2013 s veletržní slevou 20 %!


Nezapomeňte nás navštívit na stánku č. 173 v hale P.

 Více informací o veletrhu je k dispozici na www.ibf.cz

 

 


Zeptejte se