Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Získejte anaglyfické 3D brýle zdarma


Nasaďte si speciální anaglyfické 3D brýle a užívejte si trojrozměrného obrazu!

Pro prohlížení obrázků označených symbolem a umístěných v tištěném katalogu a na těchto stránkách slouží speciální anaglyfické 3D brýle.

3D brýle umožňují rozostřené obrázky (anaglyfy) zobrazit v trojrozměrném obrazu. Vizualizace domů jsou zpracovány tak, aby bylo rozostření (posun) obrázků spojeno vaším mozkovým vnímáním prostřednictvím červené a modré barvy. Pro správné prohlížení obrázků je nutné brýle správně nasadit. Tedy logem G SERVIS z líce tak, aby na levém oku byla červená a na pravém oku modrá fólie.

Poznámka k použití brýlí:
Brýle lze použít a nasadit i na vaše klasické dioptrické brýle. Každému trojrozměrný efekt nepřináší dobrý pocit a nedokáže si užívat 3D prostředí. O efekt trojrozměrného obrazu mohou přijít především ti, kteří mají některé oční vady (šilhání, tupozrakost, astigmatismus apod.) Při prvním prohlížení obrázků může dojít k motání hlavy, závratím nebo výjimečně i k nevolnostem. V tomto případě brýle na chvíli odložte a nechte oči odpočinout. Neznamená to, že jsou obrázky chybně zpracované.

Poznámka: 3D brýle vám budou zaslány do 3 pracovních dnů od objednání na uvedenou adresu.


Zeptejte se