Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Hypoúvěr Hypocentra Modré pyramidy - hypotéka s GARANCÍ


GARANCE nejlepší cenyHypocentrum Modré pyramidy

Našim zákazníkům garantujeme, že budou komplexní podmínky nabízené hypotéky výhodnější, než podmínky jiné banky. Nevěříte?

Pokud nebudou naši spolupracující hypoteční poradci schopni konkurovat jiné nabídce hypotečního financování, VRÁTÍ VÁM G SERVIS 500 Kč Z CENY PROJEKTU DOMU!*

GARANCE čerpání úvěru

Zákazníci společnosti G SERVIS se díky této garanci mohou spolehnout, že dodrží své závazky vůči dodavateli. Uvěrový poradce hlídá nastavení podmínek čerpání v uvěrových smlouvách a jejich plnění tak, aby nedošlo k prodlení s čerpáním úvěru.

GARANCE následného servisumaminka a Gábinka

Na co mnoho klientů nepamatuje je správná volba hypotečního produktu, a kromě opticky nejlevnější sazby pro daný okamžik si často neprostudují podmínky úvěru do budoucna. Hypocentrum Modré pyramidy nabízí dlouholeté garance nejen sazeb, ale i další péči o zákazníka. Hypoteční Poradce se s každým klientem může potkávat i v místě zaměstnání a bude řešit jakýkoliv problém i v průběhu splácení úvěru.

Nejvýhodnější a nejdostupnější podmínky na trhu

  • hypoteční poradci po celé České republice
  • možnosti financování domu několika hypotečními produkty
  • pomoc s celým procesem financováni, včetně řešení složitých případů
  • minimum potřebných dokladů
  • financováni až 100% ceny nemovitosti
  • flexibilní splácení včetně neomezených mimořádných splátek bez sankcí
  • péče o klienta i po vyčerpání úvěru
  • všechna čerpání úvěru zdarma
  • garantovaná sleva na úrokové sazbě nebo poplatku stejně jako pro zaměstnance korporátních společností Hypocentra Modré pyramidy


Pro více informací o garancích či ke sjednání schůzky s vaším osobním hypotečním Poradcem  volejte zákaznickou linku 236 160 333.

*Rozhoduje úroková sazba na podepsané úvěrové smlouvě od konkurence, kde nedokáže do 30 dnů od referenční nabídky poskytnout lepší podmínky pracovník Hypocentra. Rozhoduje srovnatelný produkt podle stejné splatnosti, délky fixace, procenta zajištění, podílu vlastních zdrojů, možností mimořádných vkladů atd.


Zeptejte se