Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Koncept interiéru


Interiér od architekta za lidovou cenu? Už ano!

Koncept interiéru je základní rozvržení vybraných místností dle Vašich požadavků. K funkčnímu rozvržení interiéru je nezbytná konzultace s architektem nebo vyplnění formuláře představ, který Vám bude zaslán po objednání služby. Zpracování konceptu interiéru Vám kromě odborného pohledu na rozmístění nábytku a budoucího vzhledu interiéru především ušetří čas a investice. A co víc, od samotného začátku přípravy stavby budete mít pod kontrolou přípravu pro instalaci prvků interiérů (krb, dveře, pouzdra, stínění) a představu, kde přesně budou umístěné instalace (elektřina - osvětlení, zásuvky pro spotřebiče, voda, plyn...).

Přínosným je koncept interiéru také při jednání s dodavateli při nákupu vybavení Vašeho budoucího bydlení. Finálním výstupem konceptu interiéru jsou půdorysná řešení, 3D vizualizace půdorysu a perspektivní vizualizace. Perspektiva pak umožňuje reálný pohled do interiéru rodinného domu před stavbou. Díky tomu eliminujete nepříjemné překvapení v podobě vytvoření prostoru, který ani náhodou nevypadá tak, jak jste si přáli.

Ceny za zpracování

Koncept interiéru od 1 990 Kč.

Individuální ceny

Zpracování druhé varianty návrhu nebo zapracování Vašich připomínek je za příplatek +25 %.
Osobní konzultace a práce nad rámec nabídky jsou zpoplatněny částkou 650 Kč/hod. včetně DPH.
Cena je platná pro konzultaci v kanceláři společnosti v Praze. Cena konzultace mimo Prahu je kalkulována individuálně.

Termín a způsob dodání

Koncept interiéru je odeslán na dobírku v tištěné podobě a na CD do 10 pracovních dnů od objednání, uhrazení zálohy (50 %) a vyplnění formuláře představ.


Zeptejte se