Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Mobilní aplikace - návod na použití


Jak používat Aplikaci Rodinné domy G SERVIS?

Zbrusu nová aplikace Rodinné domy G SERVIS přináší do vašich mobilních zařízení kompletní nabídku typových projektů G SERVIS. Nejvíc ale určitě oceníte to, že díky nejnovějším technologiím můžete nyní nejžádanější projekty vidět na vlastní oči zevnitř i zvenku a vše si ve 3D osahat a projít téměř na vlastní kůži.

Tuto možnost zatím nemají starší domy, a tak vás bude jistě zajímat, že do seznamu všech domů s možností 3D otáčení se nejrychleji dostanete z první obrazovky tlačítkem „Otoč si domem" .
Ze zobrazeného seznamu vyberte dům a pak už je jen na vás, jestli v bočním menu zvolíte 3D Otáčení a nebo máte po ruce marker a dům si prohlídnete v efektní rozšířené realitě (AR).

Ve zmíněném vysouvacím bočním menu máte po ruce všechny funkce, které zvolený dům podporuje. Vyberte si tedy co chcete vidět, a nezapomeňte ťuknutím mimo lištu menu zavřít.
Jistě velmi rychle přijdete na to, že v režimu 3D otáčení jedním prstem domem otáčíte a dvěma prsty přibližujete a oddalujete pohled.
TIP: reakce a chování 3D zobrazení exteriérů a interiérů, můžete definovat v Nastavení.

Stejně jako na domy, které si můžete prohlídnout zvenčí, se z první obrazovky rychle dostanete také na seznam všech domů, kterými navíc můžete procházet i vevnitř a udělat si tak obrázek o dispozicích interiéru.

Stačí ťuknout na „Projdi si domem" a už se díváte na jejich seznam. Vyberte si dům, který Vás zajímá, po jeho načtení z bočního menu zvolte funkci Procházení interiéru a virtuální navštěva může začít.

Pohyb prstu na obrazovce tradičně otáčí váš pohled. Pro tento režim je ale důležitý další ovládací prvek - čtveřice šipek, která vám umožní chůzi po zvoleném patře. Můžete buď chodit nebo se otáčet, nelze dělat obojí současně. Nebojte se, zvyknete si rychle. Do dalších pater se dostanete buď po schodech nebo ťuknutím na tlačítko jednotlivých pater. Tlačítko patra vám může pomoci i v případě, že při prohlídce uváznete v nějaké „pasti" - vrátí vás do výchozího místa. Většinou ale stačí jen sklonit pohled, podívat se pod nohy a uvidíte, co vám v chůzi brání.

Vychytávkou u domů s interiéry, která stojí za vyzkoušení, je možnost nakouknout do jednotlivých pater v režimu rozšířené reality. Tento pohled si rozhodně nenechte ujít.

Tyto dvě nejdůležitější skupiny domů („Domy s 3D a AR" a „Domy s procházením interiéru") máte stále po ruce – stačí ťuknout na název kategorie v horní liště, kde je najdete mezi ostatními skupinami domů.

Ovládání naší aplikace jsme vyvíjeli s ohledem na to, aby vše fungovalo tak, jak očekáváte a jak jste zvyklí. Proto se nebojte zkoušet a experimentovat. Věříme, že filtrování domů podle kritérií, ukládání domů do vašich vlastních Oblíbených, vyvolávání jednotlivých kategorií i nalezení nejbližší pobočky v kontaktech pro vás bude hračka. Tyto funkce ostatně už znáte z našich stránek.
Vše je vždy na dosah jedním, dvěma ťuknutími. Příjemnou zábavu a šťastnou ruku při výběru vašeho nového domova!

Jak to funguje?

Realita kolem vás, snímaná kamerou vašeho zařízení, je v reálném čase doplněna o vámi vybraný model domu.

Dům se zobrazí na takzvaném markeru - destičce se značkou, kterou si můžete stáhnout ve formátu PDF nebo JPEG, a vytisknout.

Aplikace marker sama rozpozná a využije pro správné vložení domu do reality kolem vás. Marker je jako kouzlem změnen na prohlížený dům a vy tak máte možnost téměř fyzického kontaktu s našimi projekty.

Aplikace obsahuje katalog stavebních firem a dodavatelů materiálů pro stavbu, kteří vám rádi a ochotně pomůžou při řešení stavby vašeho vysněného bydlení. Stačí si vybrat. 


Zeptejte se