Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Rozšířená realita - stáhněte si aplikaci a marker


Protože na úhlu pohledu záleží...

Dobře víme, že projekt domu svých snů si můžete vybrat pouze tehdy, pokud budete mít možnost se s ním perfektně seznámit a dokonale si jej prohlédnout. Nové režimy prohlížení projektů nabízejí dokonalou volnost a možnost vidět to, co potřebujete a tak, jak chcete!Aplikace DOMY G SERVIS ZDARMA!
Stáhněte si aplikaci a prohlédněte si rodinné domy jako 3D otočky nebo v takzvané Augmented Reality ve vašem mobilu, či tabletu. Následujte odkazy dle vašeho operačního systému.


Nové interaktivní prohlížení je dostupné pro domy
označené ikonou

3D otočka domu

První způsob "3D otočka domu" vám na obrazovkách vašich počítačů a mobilních zařízení dovolí v reálném čase otáčet modelem domu. Dopřejte si svobodu díky plné interaktivitě a prohlédněte si dům skutečně z jakéhokoliv úhlu.

Rozšířená realita (Augumented reality)

Druhým způsobem je takzvaná rozšířená realita. Vychutnejte si na obrazovce tabletu či chytrého telefonu pohled na dům, jako by před vámi na stole ležel jeho model!

Jak to funguje?

Realita kolem vás, snímaná kamerou vašeho zařízení, je v reálném čase doplněna o vámi vybraný model domu.

Dům se zobrazí na takzvaném markeru - destičce se značkou, kterou jste našli vloženou v katalogu, nebo si ji můžete stáhnout, ve formátu PDF nebo JPEG, a vytisknout. Marker vám můžeme i ZDARMA poslat - je součástí brožurky našich služeb.
Aplikace marker sama rozpozná a využije pro správné vložení domu do reality kolem vás. Marker je jako kouzlem změnen na prohlížený dům a vy tak máte možnost téměř fyzického kontaktu s našimi projekty.

Můžete se podívat na podrobný návod jak krok za krokem použít naši aplikaci Domy G SERVIS.


Zeptejte se