Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Architektura


Architekti Robert a Viktor Černí, kteří vytvořili nové typové projekty pro rok 2014, spatřují výhodu architektonického pojetí těchto domů v jejich střídmosti, neokázalosti a nadčasové architektuře, která nikdy nezevšední. Při projektování kladli důraz na nekomplikované hmotové kompozice a maximálně kompaktní tvarové řešení domů, aby je šlo umístit na co nejširší škálu pozemků. A počítali i s řešením pro znevýhodněné parcely, kde je vstup od jihu. Autoři vyzdvihují stavebně jednoduché řešení bez použití atypických prvků, díky čemuž jsou projekty vhodné i pro svépomocnou stavbu.

Podívejte se na všechny Domy Plus.

Všechny domy jsou rozděleny do 4 typových řad- bungalov, klasický dům, dům vesnického typu a moderní dům. Jednotlivé designové řady nabízí kompletní výčet velikostí dispozičních řešení, takže pokud se zákazník ztotožní s architekturou dané řady, určitě si v katalogu najde požadovanou velikost domu.

Domy jsou navrženy natolik účelně, že i nejmenší varianty 3+kk poskytnou pohodlí čtyřčlenné rodině. Vnitřní uspořádání domů je promyšlené a maximálně funkční. Bratři Černí se snažili navrhnout veškeré místnosti v optimální proporci a velikosti tak, aby se neplýtvalo prostorem a majitelé si je mohli zařídit dostupným nábytkem. Ke kladům vnitřní dispozice všech domů patří vyšší světlá výška přízemí, která dodává obyvatelům pocit vzdušnosti. Majitelé jistě ocení také to, že se vstupní prostor provozně nekříží s čistým prostorem domu, nebo že je pamatováno na dostatek úložných prostor.


Zeptejte se