Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Technické řešení a energetika


Koncept technického řešení projektů vytvořil tým odborníků s mnoholetou praxí v oboru pod vedením Ing. Luboše Káněho. Technické řešení v projektech se zaměřuje na špičkové technologie, kvalitní stavební materiály, úsporná řešení a vysoký standard prověřené projektové dokumentace. Garantujeme, že všechny projekty vždy vyhovují současně platné legislativě a jsou aktualizovány dle nejmodernějších, ale zároveň ověřených technologií. Součástí nadstandardně obsáhlé projektové dokumentace je i řešení komplikovaných detailů, u nichž hrozí nebezpečí neodborného provedení při realizaci stavby.

Z hlediska energetiky jsou prioritou nízké náklady na provoz domu a zároveň vysoká kvalita vnitřního prostředí. Domy mají kompaktní tvar, aby byly co nejúspornější, což znamená, že disponují minimální možnou plochou ochlazovaných konstrukcí a zároveň maximálním možným obytným prostorem. Zachovávají si výborný architektonický vzhled i bez použití zbytečně složitých detailů, výstupků, vikýřů a lodžií, které zvyšují tepelné ztráty. Okna jsou orientovaná především na jih a jihozápad, a to nejen kvůli dennímu světlu, ale také k maximalizaci pasivních solárních zisků, které podstatně sníží náklady na vytápění.

Všechny Domy Plus jsou navrženy v nízkoenergetickém standardu, který hraničí až s pasivním minimem. Technologické vybavení domů je vždy doplněno rekuperací a ekologickým zdrojem vytápění ve dvou variantách. První možností je kondenzační kotel na zemní plyn, jehož předností jsou nízké pořizovací náklady, vysoká účinnost výroby tepla a bezproblémové splnění legislativních požadavků na neobnovitelnou primární energii. Druhou variantou je tepelné čerpadlo, u něhož jsou nejen nízké provozní náklady, ale také zajímavá finanční návratnost a nižší sazba za odběr elektrické energie.

Orientační ceny realizací Domy PLUS


Zeptejte se