Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Partner, pozemek a vize


PARTNER

Prvním a nejdůležitějším krokem je zvolit spolehlivého a zkušeného partnera, který Vám pomůže se vším, co
k výběru domu, plánování a zahájení stavby patří. To, že čtete tyto řádky, může svědčit o tom, že jste takového partnera našli. Nyní si ujasněte svoje představy a potřeby. Promyslete si lokalitu nebo si vyberte konkrétní pozemek, pokud jej ještě nemáte.


Potřebujete-li radu, volejte. Dobrá rada nemusí být drahá, konzultace Vašich požadavků, pomoc s výběrem pozemku, zjištění regulativ a posléze dokonce návštěva Vašeho pozemku je u nás zdarma. Stačí zvednout telefon.

Výběr partnera hraje rozhodující roli... i při stavbě domu!

Jsme stabilní firma se stabilním týmem, a tak s námi můžete projít všech 7 nejdůležitějších kroků, aniž byste se museli obracet jinam.To Vám ušetří čas i peníze a zaručí bezchybný výsledek. Hovoří za nás tisíce realizovaných projektů. Hájíme zájmy našich zákazníků, jelikož nám jde o totéž: o kvalitu, rychlost, bezproblémovost, celkovou cenu výstavby.

Tradice spojená s garancí

Mít dlouhou tradici neznamená být nudný. Na trh jsme s první ucelenou nabídkou projektů vstoupili už v roce 1995. Na trhu jsme tedy již 19 let. Od té doby obývá domy podle našich projektů několik desítek tisíc lidí.

Pojištění odpovědnosti za škodu

Můžete si být jistí, že jsme pojištění. Kromě povinně uzavřených osobních pojištění jednotlivých autorizovaných projektantů máme nad rámec zákona uzavřené "Pojištění odpovědnosti podnikatelů na projekční služby ve stavebnictví."

Bezplatné poradenství

Neplaťte za něco, co je samozřejmost! Potřebujete konzultaci? Všichni u nás můžete bezplatně konzultovat své představy o stavbě nebo už konkrétní plány. Pobočky máme po celé republice a když budete potřebovat, přijedeme za Vámi přímo na pozemek. Termín nezávazné konzultace si domluvte na zákaznické lince 236 160 333.

Osvědčené technologie a materiály

Z přesvědčení dům nepostavíte. Rozhodně ne levně a kvalitně. Všechny naše domy jsou zpracovány, navrženy a několikrát prověřeny realizací v klasické zděné technologii. Díky používání kvalitních materiálů a propracovaným postupům eliminujeme skryté vady, které mohou stavbu výrazně prodražit.

Projekt rychle, levně a kvalitně

Projekt do 10 dnů, za dobrou cenu a kvalitně zpracovaný.  Pryč jsou ty časy, kdy jste museli z rozpočtu vyčlenit vysokou částku na projekt. Naši projektanti připravují projekty za rozumnou cenu s nadstandardním rozsahem dokumentace, která Vám skvěle poslouží pro stavební řízení i vlastní realizaci stavby. Typovou projektovou dokumentaci dodáváme do 10 pracovních dnů a na individuální projekt si „počkáte" pouhých 22 dnů.

Naše projekty pod lupou specialistů

Kvalita projektů G SERVIS je ověřena. Inspekce NEMOPAS je prováděna nezávislým odborníkem podle metodiky vyvinuté na základě dlouhodobých poznatků z expertní a posudkové činnosti. Nezávislí poradci vystavením certifikátu garantují kvalitu v oblastech statiky, energetiky, izolace proti vodě a hluku, požární bezpečnosti a kvality povrchů.

Bonus ke každému projektu

Koupí našeho projektu G SERVIS získáte ještě mnohem víc! Zdarma například předplatné měsíčníků Můj dům (čtvrt roku zdarma) a Dům a zahrada (půl roku zdarma), které jsou plné inspirativních nápadů, zajímavých tipů a trendů.

Levnější stavební materiály

Jsme na stavebním trhu opravdu dlouho, a tak není divu, že máme navázanou spolupráci s významnými partnery. Díky našim nadstandardním vztahům máme vyjednané lepší podmínky a veškeré zajímavé bonusy náleží našim klientům:

  • 50% SLEVA - kvalitní česká okna WINDEK TREND STAR
  • 40% SLEVA - garážová vrata NORMSTAHL
  • 20% SLEVA - odběr pálené střešní krytiny TONDACH (základní střešní tašky a podstřešní fólie)
  • ZDARMA - zajištění Hypoúvěru Hypocentra Modré pyramidy s garancemi výhodných podmínek ceny, čerpání a servisu

G SERVIS JE VŽDY PO RUCE

Mobilní stránky G SERVIS

Rodinné domy G SERVIS Vám padnou do ruky a budete je mít díky mobilní verzi pořád při sobě. Mobilní verze stránek umožňuje pohodlné brouzdání a prohlížení všech rodinných domů, ať jste kdekoliv.

Aplikace Domy G SERVIS

Jedná se o naši vlastní a velmi moderní aplikaci pro mobilní zařízení. A jde o mnohem víc než o pouhý elektronický katalog.

Kromě možnosti prolistovat jednotlivě všechny kategorie nebo si vybrat dům podle nadefinovaných parametrů, aplikace nabízí propracované interaktivní zobrazení exteriérů, plně ovladatelné procházení interiérů a pohledy do jednotlivých pater. Můžete přidávat vybrané domy do svých oblíbených a později se k nim jednoduše vrátit, přidávat další a porovnávat tak mezi sebou, který Vám lépe vyhovuje.

Majitelé mobilních zařízení si mohou užívat množství krásných vizualizací u každého domu, u vybraných domů dokonale ovladatelného 3D zobrazení nebo atraktivního zobrazení v rozšířené realitě (AR). Aplikace je dostupná zdarma v obchodech App Store a Google Play pro tablety a chytré telefony.

POZEMEK

AŤ UŽ POZEMEK MÁTE...
Pomůžeme Vám zjistit regulativa pozemku a celkovou situaci. Podle toho Vám můžeme doporučit, z jakých domů vybírat. Nebojte se, výběr bude bohatý.

...NEBO NEMÁTE.
Díky těsné spolupráci s realitními kancelářemi Vám pomůžeme najít pozemek, který Vám bude vyhovovat. Potřebujeme jen znát Vaše požadavky. Pak už postupujeme stejně, jako v prvním případě.

VIZE

Svoji představu o bydlení určitě již máte. Dům musí odpovídat Vašim potřebám, Vašemu vkusu a plnit Vaše sny. Jsme si jistí, že velká většina z Vás najde zhmotnění svých představ v některém z našich 1200 typových projektů. Nelekejte se, všechny jsou členěné do kategorií a na webu i v mobilní aplikaci si můžete vybrat dle parametrů.

Ti z Vás, kdo přece jen nemáte zcela jasnou nebo naopak příliš přesnou představu, zavolejte nám. Zjistíme, jestli Vám můžeme pomoci vybrat typový projekt nebo potřebujete náš projekt individuální. Toto je ideální okamžik přejít na druhý krok a začít "listovat" naší nabídkou rodinných domů.


Zeptejte se