Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

900 originálních projektových řešení rodinných domů (prosinec 2009)


Společnost G SERVIS CZ, s.r.o., je nejvýznamnějším dodavatelem typových projektů rodinných domů v České republice. Od roku 1995 individuálním stavebníkům i stavebním společnostem vyprojektovala více než 18 000 rodinných domů různých velikostí a kategorií. Pomohla tak vytvořit domov pro více než 60 tisíc zákazníků nejen v České republice. Soukromým stavebníkům, realitním, stavebním i developerským firmám na území ČR společnost GSERVIS nabízí kompletní služby v oblasti projektování rodinných domů, zpracování související dokumentace a služeb. Každoročně přichází s desítkami nových originálních projektů, momentálně jich má v nabídce v různých velikostech a kategoriích neuvěřitelných 900!

Nabídka zahrnuje jak levnější řešení rodinných domů, tak nadstandardní rodinná sídla, aby rozsah nabídky uspokojil nároky všech stavebníků. Objednat si lze rovněž individuální projekty, typové projekty garáží a řadových domů i domů bytových. Ceny projektů rodinných domů od GSERVISu začínají na 17 500 Kč a končí u 39 500 Kč za kompletní projektovou dokumentaci, tedy i pro realizaci stavby. Projekty, které dodává v 5ti paré, obsahují projekt architektury a statiky (základy domu, půdorysy jednotlivých podlaží, příčný řez domu, krov domu, pohledy, stavební detaily, výpis prvků a výkresy skladeb), projekt zdravotechnických instalací, projekt vytápění, projekt elektroinstalace a jakýmsi bonusem i ucelený Adresář doporučených dodavatelů. Nabízí také možnost objednat projekt instalací elektronického zabezpečení domu, výkaz výměr, projekt osazení domu do terénu a napojení na inženýrské sítě, průkaz energetické náročnosti budovy a dokonce i změny stavby před dokončením. Nově pro Vás od 1. prosince 2009 zajistí provedení radonového průzkumu na území celé České republiky.

Velkou předností služeb společnosti GSERVIS je garance dodání objednané dokumentace již za 10 dnů. Nemusíte nic složitě a zdlouhavě shánět, vše potřebné pro stavební úřad si můžete objednat u GSERVISu. Pro zahájení stavebního řízení do 10ti dnů obdržíte vybraný typový projekt rodinného domu, projekt osazení domu na pozemek, průkaz energetické náročnosti budovy, měření radonu a v případě požadavků i zapracované klientské změny v projektové dokumentaci. Vše od jednoho dodavatele za jedinečných finančních podmínek, v jednom termínu a jednotném zpracování.


Zeptejte se