Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

AMFORA - Dům nezaměnitelné tváře (2010)


Šest ploch střech spolu s členitým půdorysem se stará o zcela atypickou a nezaměnitelnou podobu tohoto domu. Může v něm pohodlně bydlet pět osob. Jedna velká ložnice se vejde do přízemí, další dvě jsou umístěné v podkroví. Dům je vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby, na rovinatý, případně mírně svažitý pozemek.

RD AmforaPůdorys přízemí rodinného domu AmforaPůdorys poschodí rodinného domu Amfora

TYP: Amfora
POČET MÍSTNOSTÍ: 4+kk, garáž
ZASTAVĚNÁ PLOCHA: 120,2 m²
PODLAHOVÁ PLOCHA: 146,7 m²
VHODNÝ POČET OSOB: 5
OBESTAVĚNÝ PROSTOR: 675,1 m³
MINIMÁLNÍ ROZMĚR PARCELY: 21 x 17 m
SKLON STŘECHY: 20 stupňů

KONSTRUKČNÍ ŘEŠENÍ: Standardně jsou obvodové stěny, nosné i nenosné příčky a stropy domů stavěných podle projektové dokumentace od společnosti G SERVIS CZ zhotovené klasickými technologiemi zdění, za použití prvků kompletního cihlového systému. Společnost G SERVIS CZ je partnerem sdružení Porotherm dům Wienerberger. Spolupracuje však i s výrobci pórobetonu a dodává projektová řešení také pro výstavbu za pomoci jejich konstrukčních systémů. Další možností realizace projektů dodávaných společností G SERVIS CZ je technologie montované dřevostavby. Díky propracovaným způsobům výstavby a použití osvědčených materiálů, tak existuje záruka maximální kvality hotového díla.

ENERGETICKÉ PARAMETRY: Jsou závislé na použité technologii a řeší je smlouva s dodavatelem stavby. Například při použití cihelných kvádrů na tepelně izolační maltu za současné aplikace kontaktního zateplovacího systému, dosáhne součinitel prostupu tepla konstrukcí obvodového zdiva hodnoty U=0,28 W/m2K.

ROZSAH STANDARDNÍ DODÁVKY: Společnost G SERVIS CZ dodává kompletní projektovou dokumentaci nezbytnou pro stavební řízení i vlastní realizaci stavby. Tu může eventuálně provést některá z partnerských firem v rámci sdružení Porotherm dům Wienerberger podle své lokální působnosti. Vybrané stavební firmy pokrývající celé území ČR garantují kvalitní realizaci a pevné ceny. Kompletní projektovou dokumentaci společnost G SERVIS CZ dodává do 14 pracovních dnů od doručení objednávky a zaplacení zálohy. Zákazník může využít i možnosti osobního odběru, nebo expresní dodávku do tří pracovních dnů.

MOŽNÝ NADSTANDARD: Spolupráce společnosti G SERVIS CZ se stavebníkem nemusí končit dodávkou projektu. Typový projekt lze po předchozí konzultaci upravit podle přání klienta. Další službou se může stát pomoc při hledání a výběru pozemku, při financování stavby i při její realizaci.

CENA: Základní cena standardního provedení domu Amfora formou dodávky na klíč se podle údajů dodavatele projektové dokumentace pohybuje kolem 3,24 mil. korun, orientační cena hrubé stavby je 1,62 mil. Kč, v obou případech bez DPH. Cena projektu činí 29 450 Kč včetně DPH.

Zdroj: TOP DOMY 2010, speciál 17


Zeptejte se