Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Boty zouvat nemusíte (květen 2003)


Máloco dokáže tak nadchnout, jako dokonalá řemeslná práce. Vzorový dům firmy GSERVIS na brněnském výstavišti jsme si prohlíželi s upokojením. Najdete ho mezi prvními v řadě podobných. Ale jen na jediném je nápis ?Nejnavštěvovanější rodinný dům v ČR".

imgimgimgimgimg

Těžko se dopočítat, kolik lidí prošlo tímto domem typově označeném jako Klassik 125. Odhaduje se kolem 80 tisíc ročně! A to už je nějaká návštěva! Žádný host si však boty zouvat nemusí!

I v to nedělní pošmourné odpoledne, když jsme ve vzorovém domě natáčeli záběry do videoprezentace firmy GSERVIS Třebíč pro náš portál, se dveře netrhly. Lidé se nechodili schovat před deštěm, ale poptat se, a to velice podrobně. Na podrobnosti výstavby, na výbavu, ceny, financování a termíny. Věříme, že někteří se i rozhodli, protože dům je skutečně ?festovní? postavený stavebním systémem z přesných tvárnic a příčkovek "hebel". A krásný.

Od projektu po výstavbu!

Dvoupodlažní rodinný dům, pohodlný pro 4 osoby, kdy každá z nich může mít svůj pokoj, patří k absolutně nejvyhledávanějším v nabídce GSERVISU. Snad k tomu přispívá příznivá cena ? i stavba na klíč se vejde do necelých 2,5 milionů. Místo dlouhého popisu vás nasměrujeme rovnou na webovské stránky GSERVISU, kde si veškeré podrobnosti vyhledáte.

Najdete tam menší, střední i větší projekty a komlexní nabídku jejich realizace, protože GSERVIS je největším dodavatelem a realizátorem projektů v naší republice. Stavebníkům tu pomohou vybrat typ, doporučí způsob financování a poradí i telefonicky na čísle 236 160 333. Takto si můžete objednat katalog i malý projekt, který postačí i pro první jednání s odborem výstavby.

Víte co, pojďte s námi na malou prohlídku.

imgimgimg

Nejlepší reklamou a pobídkou pro ty, kdo se ještě rozhodují, totiž budou fotografie, které jsme přivezli. Začneme nahoře a v koupelně. Je praktická, protože kromě klasické vany je tu i sprchový kout.

Do tří horních pokojů jsme nakukovali jen přes sklo. Protože tady mají své kanceláře některé firmy, které se jako partneři na výstavbě podílejí. Mezi nimi i ta, která dodává hlavní stavební materiál - HEBEL Porobeton, s.r.o.

imgimg

Po těchto pohodlných, bezpečných i krásných schodech, které prosvětluje skleněná vitráž, sejdeme dolů do přízemí. Pocit velikosti a volnosti dává otevřený prostor, který obývací pokoj odděluje od jídelny a vstupní haly jen obloukovou klenbou. Jak vidíme, je shodná i v předělu mezi jídelnou a obývacím pokojem.

img

A samotný obývací pokoj také není z nejmenších. Celé panorama se do článku nevešlo, tak alespoň kousky. Samozřejmě, že místnosti vévodí vkusný krb a sedací souprava, na niž usadíme, no možná i 10 hostů?

img

A ještě pohled z druhé strany - pořád jsme v obýváku!

img

Pokud ani to nestačí, podívejte se prosím do naší prezentace. Tam pro Vás máme celou videoprezentaci. Stačí myškou kliknout.

Taková kuchyně musí nadchnout každou normální ženu. Prostorná, s oknem do zahrádky a pohodlná již tím, že do jídelny je to jen pár kroků. V ní, u kulatého stolu bude každému chutnat! Anebo raději snídáte v zimní zahradě? Vstup do ní je z jídelny i z obývacího pokoje. A to je vše. Nebo skoro vše.

Garáž, technologické místnosti, další sociální zařízení a šatny jsou praktické, ale ne zrovna fotogenické. Pochvalu by zasloužily i jednotlivé prvky vnitřního vybavení jako vestavěné skříně, krásné dřevěné zábradlí, obklady a dlažby. Hlavně však dřevěné plovoucí podlahy, které bez výměny slouží těch pět let, co po nich šlapou tisíce hostů a pořád nedoznaly újmy na kráse! Přijeďte na návštěvu i vy a udělejte si svůj úsudek! Stálá expozice vzorových domů Eden 3000 na brněnském výstavišti je přístupná po celý rok i s průvodci.

imgimg

Papuče mít sebou nemusíte...

Zdroj  www.vseprobydleni.cz


Zeptejte se